PRZEDPREMIEROWO: Aktoreczka Barbara Wysoczańska

Nowy Jork, miasto, które nigdy nie śpi. Miasto, w którym wszystko może się darzyć, a największe marzenia mogą stać się rzeczowością. 

Najnowsza powieść Barbary Wysoczańskiej to jedna z najpiękniejszych powieści jaką możecie przeczytać w tym roku. Autorka ma niezwykłą subtelności języka, a każde dzieło z pod jej pióra jest niewyobrażalnie dopracowane w każdym calu.

Głównym bohaterem jest Konrad Rogowski, polski fotograf który przebywa na emigracji w Nowym Jorku. Bohater próbuje pokazać światu zdjęcia które zrobił podczas II Wojny Światowej, a jego głównym celem jest znalezienie Rudolfa Schultego- nazistowskiego zbrodniarza który przyczynił się do śmierci jego ukochanej żony.

W zaplocie wydarzeń okazuje się, że jedyną osobą która może pomóc Konradowi w odnalezieniu zbrodniarza jest Lauren Evans. Kobieta to gwiazda Hollywood, która na pierwszy rzut oka prowadzi idealnie życie. Huczne Premiery filmowe, wystawne bale i cudowne suknie to codzienność kobiety. Jednak pod maską pewności siebie, skrywa się sekret.

Niespodziewanie aktorka po jednej z premier filmu zaprasza Konrada do swojego apartamentu. Kim tak naprawdę jest Lauren i czy Rogowskiemu uda się dzięki niej odnaleźć Schultego?

Komentarze

Prześlij komentarz

INSTAGRAM