O nas


Jesteśmy zwariowanymi siostrami bliźniaczkami, które wzajemnie się nakręcają w swoich szalonych pomysłach. Wierzymy, że życie jest proste, choć często je sobie komplikujemy. Pochodzimy ze Śląska i bardzo lubimy mieszkać w naszej kamienicy z duszą. Najważniejszymi wartościami w naszym życiu są: przede wszystkim rodzina, przyjaźń, miłość. Celebrujemy każdą chwilę z najbliższymi i staramy się czerpać z tego czasu jak najwięcej.

Naszą wspólną pasją jest pisanie. Tak powstał nasz blog – Z naciskiem na szczęście. To jednak było za mało – postanowiłyśmy tworzyć historie pełne ciepła, magii i życia, nie zawsze prostego, ale przy odrobinie szczęścia na pewno może toczyć się dobrze.

Kamila

Interesuje się historią – zarówno tą związaną z dziejami ludzkości, jak i dotyczącą powstawania miast. Jest absolwentką Gospodarki Przestrzennej, pasjonując się kwestiami zrównoważonego rozwoju
metropolii. Z miłości do pisania ukończyła Akademię Korekty Tekstu. Niepoprawna optymistka, która swoim głośnym śmiechem od razu wprowadza ludzi w lepszy nastrój. Uwielbia pisać tradycyjne listy, które wymienia z ludźmi z całego świata już od kilku lat. Kocha podróże i czytanie, a jej ulubioną autorką jest Natalia Sońska i Colleen Hoover.

Iga

W tym roku ukończyła Finanse menedżerskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jest niepoprawną romantyczką, twardo stąpając po ziemi. Uwielbia mocną kawę, czytanie powieści obyczajowych, głównie polskich autorów i rośliny doniczkowe, sukcesywnie zabierając każdą wolną przestrzeń w mieszkaniu, powiększając zieloną rodzinę. W wolnych chwilach dużo podróżuje, wybierając nadmorskie klimaty, a dla dobrej książki jest w stanie zarwać noc.


Kochamy oglądać seriale i rożne filmy (szczególnie komedie) oraz dużo czytać (chociaż ostatnio mamy na to coraz mniej czasu) :) Piosenki z bajek to nasza specjalność. 

Na blogu poczytasz gdzie w ostatnim czasie zawitałyśmy, co przeczytałyśmy albo obejrzałyśmy i wiele innych, mamy nadzieje, że interesujących rzeczy. 

A jeszcze więcej przeczytasz o nas w tym poście: klik oraz tutaj klik, no i jeszcze tutaj klik.


Komentarze

 1. no proszę, ja też ze Śląska :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O super, ja też jestem ze Sląska :).

  OdpowiedzUsuń
 3. aaa, bliźniaczki?!! :D
  a ile lat macie Girls?:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny blog, Dziewczyny. Niech żyje siostrzana miłość :)!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny, kolorowy, szczęśliwy blog :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miło poznać - ja jestem z Dolnego Śląska 😜

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo przyjemną atmosferę tu stworzyłyście :) Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nice post thank you Annette

  OdpowiedzUsuń
 9. how to convert youtube to mp3 android
  mp3ify com youtube to mp3 converter
  youtube to mp3 shark cc
  youtube to 320kpbs mp3
  free youtube to mp3 converter hack
  https://yttomp3.pro/
  best youtube to mp3 downloader app
  an error occurred code 2-3 youtube to mp3
  fetchy youtube to mp3
  how to convert youtube song to mp3 on mac

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM