All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość Marta Łabęcka

 

Na tym właśnie polegał problem ze szczęściem - jeśli doświadczysz go przez moment, nieważne, jak krótki, resztę swoich dni spędzisz w tęsknocie za tym uczuciem.

 Wciągnęłam się w tą historię bez reszty! Jak dobrze, że miałam od razu dostęp do drugiego tomu, bo mój książkowy kac o drugiej w nocy dobiłby mnie bez reszty! Pierwszą część zakończyłam zalana łzami, w drugiej od pierwszych chwil nie umiałam złapać tchu...

Marta Łabęcka jest studentką filologii angielskiej na jednej z poznańskich uczelni. Kocha języki obce prawie tak bardzo, jak książki i swoje koty. Przygodę z pisaniem zaczęła podczas wakacji ― zajęła się nim dla zabicia czasu i od tamtej pory nie może (ani nie chce) przestać tworzyć. W przerwach między pisaniem i publikowaniem w internecie wymyśla kolejne historie, które podbiją serca czytelników. Flaw(less) jest jej debiutancką powieścią. (opis Lubimyczytac.pl)

OPIS WYDAWCY:
Weszła drugi raz do tej samej rzeki. Teraz próbuje w niej nie utonąć

Wyjeżdżając na studia do Bostonu, Josephine nie tylko wypełniała narzuconą jej rolę perfekcyjnej córki. Ten wyjazd był także ucieczką. Od rodziny, która nie umiała albo nie chciała dać dziewczynie miłości, od małomiasteczkowej rutyny, od wspomnień. Tych złych i tych dobrych. Przez sześć lat Josie zapominała, wymazywała z pamięci, odcinała się od przeszłości.

A teraz wraca.

Wyjeżdżała jako zagubiona, samotna licealistka. Sześć lat później wraca jako twardo stąpająca po ziemi kobieta, z narzeczonym u boku. Nie wie jeszcze, że powrót do Moreton znów wywróci do góry nogami jej życie. Będzie musiała na nowo spojrzeć na siebie, na relacje z własną rodziną, na swoje uczucia. Bo przecież w Moreton został on. Chase. Chłopak, o którym przez wszystkie te lata próbowała zapomnieć...

Jeśli pierwsza część mnie porwała, to druga była dla mnie jak spełnienie czytelnicze. Zastanawiam się czy autorka od razu miała w głowię tą historię, czy bardziej chciała dać czytelnikowi historię tak bardzo kompatybilną i potrzebną czytelniczej duszy. 

Kiedyś powiedziałeś, że ty masz kawałek mojej duszy, a ja twojej i osobno zawsze będziemy niekompletni. To się nadal nie zmieniło. Bez względu na wszystko, co się stało, ile czasu upłynęło i ile jeszcze upłynie albo jak daleko od siebie będziemy, twoja i moja dusza są takie same. Zawsze będą.

Jospehine wraca tam, gdzie już nigdy nie miała i tak oto znowu kryję się pod swoją maską pozorów, tak aby nie dać się ponownie zniszczyć. Czy to jej wyszło? Musicie sami przeczytać. Sama byłam trochę zawiedziona jej decyzją, ale by ta historia była tak rozczulająca i aby mimo nienawiści Jej decyzji czuć, że tak właśnie miało być.

Trudne wybory, ogrom goryczy a to wszystko, aby ujrzeć zakończenie idealne.

All Of Your Flaws jak i inne książki dla młodzieży znajdziecie w mojej ulubionej księgarni internetowej Taniaksiazka.pl, którą uwielbiam za atrakcyjne ceny i szybkie realizację.

Komentarze

INSTAGRAM