Urządź swój ogródek na lato!

Przywołujemy lato! Proszę! Chociaż nie jestem fanką tej pory roku, bo te upały bywają czasem naprawdę mordercze, to tej obecnej pogody też nie zniosę - raz upał, raz zimno, raz deszcz. Serio na mnie pogoda wpływa strasznie, więc każdy czynnik do ujednolicenia jednej pory roku będzie na wagę złota.

Nie wiem jak Wy, ale właśnie jedną z nielicznych rzeczy za które lubię lato jest to, że mogę od rana do wieczora spędzić na dworze, najlepiej w wygodnym fotelu (i w cieniu) z książką w ręku.

Kiedy jeszcze rok temu byliśmy niemal uzmiennieni taki kawałek swojego ogródka był na wagę złota i bardzo doceniałam każdą chwilę tam spędzoną. Teraz, mimo tego, że minął rok to nadal bardzo sobie go cenie. Zajęcia pozostały hybrydowe, a więc większość zajęć, które stanowią wykłady i tak odpalam w domu na laptopie. 

Możliwość wyjścia i spędzenia tego czasu nauki w innym miejscu niż własne biurko zamknięte w czterech ścianach naprawdę super wpływało i nadal wpływa na moją koncentrację.

Odkąd rodzinne więcej czasu spędzamy właśnie w naszym ogródku, zdecydowanie wygląda on lepiej - mamy przeróżne rośliny, a nawet małą grządkę, gdzie sadzimy ogórki - są też pomidory, maliny i truskawki.

Nie zabrakło kwiatów, które powiesiliśmy na ścianie garażowej - donice zamawialiśmy z www.edinos.pl. Efekt jest naprawdę bardzo przyjazny dla oka.

A od sąsiadów zgrabnie ogrodziliśmy się żywopłotem kiści winogron oraz trawą pampasową, która już w tym roku rozrosła się ekstremalnie!

No i oczywiście nie zabrakło także krzesełek ogrodowych, w których przy iście letniej pogodzie spędzamy długie godziny!

Na koniec serdecznie zapraszam Was na stronę Edinos.pl, gdzie znajdziecie nie tylko rzeczy do swojego ogrodu, ale także do domu - mają szeroki wybór krzeseł, stołów, szafek, regałów. Wpisując kod edinos50, wartość Waszego zamówienia obniży się o 50 złotych.

A jak tam z Waszymi ogródkami? Urządzacie, czy raczej nie przywiązujecie większej wagi do jego wyglądu?

Komentarze

 1. My będziemy w tym roku walczyć z balkonem i jego wyposażeniem. Nie jest łatwo!

  OdpowiedzUsuń
 2. Krzesła świetnie przydadzą się do ogródka i do domu. Przejrzę ofertę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam ten sklep i miło go wspominam. Zamawiałam tam trochę mebli jakiś czas temu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Urządzamy co roku i ciągle czasu nam brakuje :-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Paulina Kwiatkowska15 czerwca 2022 09:54

  Taki ogródek zawsze świetnie się sprawdza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja od kilku dni ogarniam swój ogródek, zostało mi postawienie basenu i kilka ozdobników:)

  OdpowiedzUsuń
 7. wind of renewal6 lipca 2022 17:33

  Nie mam ogródka, ale mam balkon i chciałabym go urządzić jakoś fajnie, ale na razie nie mam jak.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM