Ta noc jest nasza Corinne Michaels

Na tę premierę czekałam bardzo długo - to jedna z tych autorek, której pochłaniam każdą, jak tylko pojawią się na polskim rynku wydawniczym. Nie inaczej stało się z "Ta noc jest nasza". Co nowego stworzyła dla nas autorka?

Corinne Michaels jest autorką bestsellerów w „New York Timesie”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Jej historie są przepełnione emocjami, humorem i niesłabnącą miłością, a ona lubi narażać swoje postacie na intensywny ból serca, zanim znajdzie sposób na wyleczenie ich z ich zmagań. Rozpoczęła karierę pisarską po tym, jak spędziła miesiące z dala od męża, gdy był on zatrudniony – czytanie i pisanie było jej ucieczką od samotności. Corinne mieszka obecnie z mężem i dwójką dzieci w Wirginii.

OPIS WYDAWCY:

Chcę ciebie. Chcę tego. Chcę nas.

Nie jestem typem kobiety, która sypia z kim popadnie. A już na pewno nie jestem kobietą, która upiłaby się na koncercie tylko po to, by wylądować w łóżku ze swoim idolem z dzieciństwa, Elim Walshem.

A jednak tak właśnie się stało.

Co ma począć dziewczyna, która ma na koncie taki wybryk? Powinna natychmiast uciec. W pośpiechu zbieram więc swoje rzeczy i zostawiam tego niezwykle pociągającego, charyzmatycznego mężczyznę, z którym uprawiałam swój najlepszy seks. W moim poplątanym życiu nie ma miejsca dla jego przepięknych oczu, zawadiackiego uśmiechu i umięśnionego ciała. Mam dość problemów.

Zapomniałam mu o tym powiedzieć.

Eli jednak okazuje się nieugięty w swych staraniach. Dobija się do zatrzaśniętych na głucho wrót mojego serca i robi wszystko, by udowodnić, że wbrew temu, co myślałam, jest mężczyzną moich marzeń. Gdy mój świat legnie w gruzach, pomoże mi poskładać go na nowo. Zupełnie wbrew sobie zakochuję się w nim na zabój.

Eli sprawił, że uwierzyłam, że nic nas nie rozdzieli.

Pragnę, by tamta noc trwała wiecznie...

Mam wrażenie, że autorka przyzwyczaiła nas do zupełnie innego rodzaju książek - zdecydowanie wyszła z zapodanego nam schematu. Przynajmniej ja jako stała czytelniczka tak to odczułam.

To była dla mnie zaskakująca historia - Heather to dziewczyna, która nie miała lekko i codziennie zmaga się z demonami swojego życia. Nie ma za wielu bliskich osób, a po tylu przejściach w relacjach zachowuje raczej dystans do nowych znajomości. 

Nie dziwię się jej i pod tym względem bardzo utożsamiam się z główną bohaterką - nie chcę zostać zraniona przez osobę przed którą otworzy serce.

I tu kolejna cecha za którą polubiłam Heather - czasem ona też potrzebuje się odciąć od codzienności i pożyć chwilą - wychodzi jej to naprawdę lepiej niż można by przypuszczać. Ten jeden wieczór pociągnął całą karuzelę zdarzeń, która już na zawsze zmieni jej życie.

Eli to gwiazda zespołu, którego świat ma za wielkiego playboya - na scenie zawsze wykazuje nie małe zdolności aktorskie. Pod tą skorupą skrywa niezwykle ciepłego i rodzinnego mężczyznę, który robi wszystko aby chronić swoją prywatność.

Połączyła ich jedna noc, a następnie niebanalna relacja. Autorka tworzy z pozoru lekkie historie, jednak pod skorupą zawsze skrywają samo życie - nie zawsze lekkie, przepełnione słodyczą z niezwykłym happy endem.

To co jeszcze urzekło mnie w tej historii to relacja Heather z przyjaciółkami - jest niezwykła i cieszę się, że będzie kontynuacja ich losów w kolejnych tomach serii. Każdemu z Was życzę takich przyjaciółek na śmierć i życie. Każdy z nas na takie zasługuje.

Ta historia chwyci Was za serce, nie raz uronicie łzę, ale i poplujecie się ze śmiechu. Inna niż wszystkie, jednak od razu czuć, że w 100% autorka oddała tej historii kawałek serca.

PS To miejsce odwiedzają głównie Panie (po części taka jest specyfika bloga), dlatego na koniec tego wpisu chcę podzielić się z Wami małym modowym trickiem. Jak wiadomo każda z ma w domu biżuterię. Tylko czy każda dba o nią jak należy? Najprostszym i zarazem najskuteczniejszym sposobem, aby służyła nam w dobrym stanie jak najdłużej, jest umieszczanie jej w specjalnych pudełeczkach, ja swoje kupiłam tutaj: https://www.gal-art.pl/category/pudelko-na-bizuterie

Komentarze

 1. Podoba mi się, że w tej pozycji można poczuć emocje, ale tez nie brakuje momentów zabawnych

  OdpowiedzUsuń
 2. Autorka potrafi tworzyć naprawdę ciekawe historie, będę polecać dalej jej twórczość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zainteresowała mnie ta propozycja. Chętnei bym przeczytała tą książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam twórczość tej autorki i jest kilka książek, które mi się podobały. Tej nie znam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię takie książki, gdzie dobrze są rozpisane relacje, a widać, że tak tu właśnie jest.

  OdpowiedzUsuń
 6. To totalnie nie moje uniwersum. Życzę miłej lektury osobą, które lubią takie książki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tytuł chętnie podsunę mojej córce pod rozwagę, powinien ją zainteresować. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Rzadko sięgam po takie propozycje, ale te cytaty mają w sobie coś, co mnie przekonuje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapisuję na swoją listę "do przeczytania"

  OdpowiedzUsuń
 10. Sporo osób właśnie poleca twórczość autorki. Jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja osobiście nie przepadam za takimi książkami, więc po ten tytuł raczej nie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 12. wind of renewal6 lipca 2022 17:38

  Nie moje klimaty, ostatnio zrobiłam się mega wymagająca co do książek i nie sięgam po takie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM