Niegrzeczne last minute

Nieważne czy wakacje spędzamy w swoim mieście, czy na tropikalnej wyspie, wszędzie mamy szansę na przeżycie czegoś niezwykłego. Dziesięciu polskich autorów zabiera nas - swoich czytelników w świat pikantnych opowiadań. 

Opis wydawcy: Spontaniczne, zaskakujące, ekscytujące – jak najlepsze wakacje last minute!

Opowiadania napisane przez autorów, którzy dobrze wiedzą, jak rozpalić wyobraźnię czytelników. Antologia wakacyjna to zbiór dziesięciu historii pozwalających poczuć atmosferę gorącego lata. Zabawne, poruszające, momentami pikantne. Nie zapomnij wrzucić ich do walizki!

Marzysz o dalekich wyprawach? A może wolisz łapać promienie słońca na własnym balkonie? Jedno jest pewne – przed Tobą czytelnicza przygoda zniewalająca jak zachód słońca na egzotycznej wyspie i kusząca niczym drink z lodem w upalny wieczór. Nie wahaj się, wakacje są teraz!

Każde z opowiadań to inna historia. Większość dzieje się w czasie rzeczywistym, jednak jedna z autorek postanowiła mas zaskoczyć i wybiegła aż do roku 2051. To rodzaj tych z przyjemnych lektur, idealna do mrożonej kawy, czy lampki zimnego wina, czy ciepłej herbaty. 

Najbardziej podobało się opowiadanie Emilii Szelest - postać Elizy mnie szczerze zauroczyła i długo niedawała o sobie zapomnieć. Sonia Rosa z historią Weroniki i pomysłem na historię z bliźniakami bardzo mnie zaskoczyła. Do końca nie byłam pewna zakończenia.  Anna Langner jak zawsze mnie nie zawiodła. Co tu tuzo pisać -Kamila, Olaf i morskie powietrze!

Myślę, że jeśli szukacie czegoś lekkiego do poczytania podczas urlopu (nawet tego jesiennego) to dobrze trafiliście🔥

Niegrzeczne last minute jak i inne książki dla kobiet znajdziecie w mojej ulubionej księgarnii Taniaksiazka.pl, którą uwielbiam za niezwykle atrakcyjne ceny.


Komentarze

INSTAGRAM