Szafa kapsułowa z ubrań z wyprzedaży?

Któż z nas (przynajmniej większość osób, które znam ja), nie czekało na ten czas, kiedy wymarzoną bluzkę, spodnie, czy sukienkę.

Sama jestem wielką ich fanką, jednak od jakiegoś czasu staram się, aby ubrania, które kupuję były jak najbardziej uniwersalne, tak aby mi starczyły na długie lata i dzięki ich łączeniu móc stworzyć kilka ciekawych stylizacji. Coraz więcej czytam o szafie kapsułowej, której właśnie głównym założeniem jest stworzenie z minimalnej ilości klasycznych, takich ponadczasowych rzeczy, które nie wychodzą z mody szafy.

Myślę, że to dość ciekawa koncepcja i dodatkowo ekologiczna, z racji tego, ze wybieramy ubrania, które posłużą nam kilka, a może i kilkanaście lat! Nie ma co się oszukiwać, że rynek odzieżowy może być ekologiczny, bo naprawdę bardzo daleko mu do tego, jednak pewnymi działaniami możemy wspierać go w dobrym kierunku :)

Osobiście uważam, że wyprzedaże to dobry czas, aby zmienić coś w swojej garderobie i nie przepłacać za coś, co faktycznie planujesz nosić. 

Ja już tak przyzwyczaiłam się do zakupów online, że mimo iż sklepy stacjonarne są czynne już od jakiegoś czasu, to nadal wolę poszukać ciekawych ubrań w internecie. Ogromnym plusem są często niższe ceny, kody rabatowe nawet na przecenione już rzeczy, a także otrzymujesz całe zamówienie pod drzwi, a to co ci się nie spodoba możesz zawsze możesz zwrócić.

Sama kilka dni temu kupiłam sukienkę oraz białą koszulę (absolutnie uniwersalną) na Royal Shop i was też zachęcam do zajrzenia na ich stronkę, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Komentarze

INSTAGRAM