Czy w tych czasach warto posiadać zegarek?


Nie wiem, jak Wy, ale ja na modę patrzę jako coś ponadczasowego i są dla mnie takie rzeczy, których bez względu na wszystko nie może zabraknąć w żadnej szafie. Do jednej z tych rzeczy należy zegarek.

Sami pomyślcie, z czym kojarzy Wam się ten niepozorny przedmiot?

Mi osobiście z urządzeniem, który mierzy nam coś niezwykle ważnego - a więc upływający czas. To coś, co od niepamiętnych czasów chcieliśmy mieć w formie mierzalnej - wiedzieć, jak dawno temu urodziliśmy się, czy nawet wstaliśmy.

Może obecnie jest to już o wiele mniej praktykowane, ale na Pierwszą Komunię Świętą kiedyś otrzymywało się właśnie zegarek, a dostać taki z grawerem z tyłu to był dopiero fart! Sama mimo, iż już nie chodzę w moim różowym na gumce w motylki, to mam go jako piękną pamiątkę tamtego dnia.

Ponad to w końcu nic nie zastąpi nam tego analogowego zegarka noszącego na lewej ręce. Oprócz tego, że nie musimy co chwilę sięgać po smartfona, aby sprawdzić która godzina, a wystarczy spojrzeć na własną rękę. To naprawdę modny dodatek, który warto mieć w swojej garderobie.

Oprócz funkcji sentymentalnej, tak jak w moim przypadku, pełni funkcję dekoracyjną i nie raz  może stać się nieodłącznym elementem naszych stylizacji. A już taki dopasowany pod osobowość jego właściciela będzie jego nieoderwalną wizytówką. W przypadku moim i Igi są to zegarki Adriatica, w kolorze różowego złota, która są naszą niezapomnianą pamiątką łączącej nas więzi.

A Wy macie wśród swojej biżuterii zegarki?

Komentarze

 1. Jak najbardziej warto mieć zegarek na ręku. teraz jest tyle pięknych wzorów, które dodatkowo zdobią :) albo można mieć smartwatcha :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uważam, że warto. Zegarek jest zawsze na ręce, można łatwo sprawdzić godzinę. Wiele osób by powiedziało, że ma od tego telefon, ale on nie jest zawsze pod ręką. Czasami musimy szukać go po całej torebce. Myślę też, że dłoń z zegarkiem na nadgarstku po prostu lepiej się prezentuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto mieć zegarek, można sprawnie sprawdzić godzinę 😊 Mnogość modeli zachwyca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz większość osób godzinę sprawdza na telefonie, ale ja noszę zegarek i nie wyobrażam sobie go nie mieć

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że teraz mało kto nosi zegarek bo czuje taką potrzebę. Znaczy ja jestem osobą która nie lubi go mieć na ręce bardzo mi przeszkadza i mnie denerwuje. Znam osoby które dopełniają nim stylizacje, ale nie używają go w sensie sprawdzania na nim godziny

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam wiele osób które mają zegarki. Sama nigdy takiego gadżetu nie miałam i nie jest mi on potrzebny

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam, posiadam i uważam, że to bardzo przydatny gadżet. Jestemdo niego bardzo przyzwyczajona, więc może to dlatego uważam go za niezbędny.

  OdpowiedzUsuń
 8. lubię nosić zegarki, przez długi czas nie mogłam, bo miałam alergię, ale chodziło tylko o pasek, więc wróciłam do tej (już) ekstrawagancji ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja mam i bardzo lubię swój zegarek. Uważam, że jeśli ktoś lubi i dobrze się w nich czuję, to czemu nie?

  OdpowiedzUsuń
 10. Od dziecka nie nosiłam zegarka, jednak teraz posiadam smartwatcha i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Jest to mój asystent życia!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM