Jakie kolczyki warto nosić tego lata?


Każdy z nas lubi czuć się z samym sobą dobrze i to przede wszystkimi dla siebie dbamy o siebie, kupujemy nowe kosmetyki, ubrania, czy akcesoria. Myślę, że kolczyki idealnie wpasowują się coś, co bez problemu możesz dla siebie kupić, to super rzecz, którą warto mieć w swojej szkatułce. Dlaczego?

Po pierwsze to rzecz, która jest wielkokrotnego użytku i posłuży cię na kilka, jak nie kilkanaście lat i to do wielu ubrań, które nosisz każdego dnia.

Po drugie dobrze dobrane kolczykom potrafią w subtelny sposób podkreślić kształt twarzy - po przez wydłużenie, dopełnienie świetnej stalówki, czy pokazanie makijażu, który właśnie wykonałaś. Dobry kolczyk sprawdzi się w wielu sytuacjach, wszystko w zależności od potrzeb.

Po trzecie, tak jak pisałam wyżej wszystko zależy od okazji, ale kolczyki - np, wkrętki, fajnie sprawdzą się na co dzień, jako zwyczajnie ukazanie naszej dziewczęcości. 

Ja sama lubię nosić je zarówno do pracy, na studia, czy jak siedzę w dresie w domu, oglądając serial.

Dla mnie kolczyki to rzecz bardzo uniwersalna, dla każdego - przeznaczeń, czy okazji do ich założenia może być wiele, ale może też ich nie być, aby ktoś chciał je po prostu założyć dla własnego komfortu.

Sama ostatnio kupiłam sobie kolczyki srebrne boho i już nie mogę się doczekać okazji, aby je włożyć, bo są na tyle wyjątkowe, że boje się, że chodząc w nich po domu, po prostu je zgubię, coś mi się przekręci, wypadnie. W szkatułce, na honornym miejscu, czekają na swoją kolej.

A Wy macie jakąś taką akcesoria, którą według Was każda powinna posiadać?

Komentarze

 1. Ja mam kilka par kolczyków i lubię je zmieniać w zależności od mojego stroju. W tym roku planuje kupić sobie jakieś ładne złote, bo niestety moje uszy nie tolerują niczego co srebrne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od lat noszę tylko złote kolczyki i bardzo jestem z nich zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja noszę małe kolczyki, lekko zwisające i takie są dla mnie najwygodniejsze

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uwielbiam malutkie nie rzucające się w oczy kolczyki. Nie lubię nic dużego czy wiszącego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Latem kiedy noszę częściej związane włosy wybieram krótkie kolczyki. Lubię jak delikatnie zwisają wzdłuż karku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kocham długie kolczyki - nie szerokie, a długie, chociaż małe również mają w sobie jakiś urok. Niestety rzadko chodzę w kolczykach.

  OdpowiedzUsuń
 7. nie zmieniam kolczyków, po prostu noszę ciągle te same, chociaż jak zajrzałam na stronę to parę rzuciło mi się w oczy

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja nigdy nie patrzę jakie warto nosić, tylko w jakich się dobrze czuję,bo to jest najważniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem przyzwyczajona do krótkich kolczyków, ponieważ są praktyczniejsze i wygodniejsze. Zwracam uwagę na wygodę, ponieważ bolące uszy to okropność.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM