Nasze piękne chwile Natalia Sońska

Z pewnością też macie takich autorów, po których sięgacie niezależnie od tego w jakim klimacie jest książka, czy świąteczna, czy obyczajowa, czy romans. U mnie tak właśnie jest w przypadku książek Natalii Sońskiej. Zapraszam serdecznie do przeczytaniu kilku słów na temat najnowszej historii autorki.

Natalia Sońska to osoba przepełniona optymizmem o dobrą energią. Autorka powieści obyczajowych, dla której pisanie jest pasją i przyjemnością. W swoich książkach zawsze udowadnia jak życie potrafi być zawrotnie oraz jak za każdym razem zaskakuje na nowo. Prywatnie szczęśliwa żona, fanka słodkich wypieków oraz absolwenta prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim, obecnie pracująca w kancelarii prawniczej.

OPIS WYDAWCY:

Czy można spalić za sobą wszystkie mosty bez oglądania się za siebie? Czy da się rzucić wszystko i zacząć od nowa w miejscu, które wcale nie jest nowe?

To nie była łatwa decyzja, lecz gdy Michał uświadomił sobie, że nie jest szczęśliwy, postanowił wreszcie coś zmienić.

Niestety, bardzo szybko przekonał się, że przeszłość nie pozwoli o sobie zapomnieć. A zwłaszcza dawne relacje i uczucia, które - jak sądził - już dawno pogrzebał. Mężczyzna nie chce rozdrapywać starych ran ani ponownie składać złamanego serca. Najlepszym lekiem mógłby okazać się nowy związek. Czy znajomość z młodą, bystrą i sporo młodszą od niego studentką okaże się jedynie przelotnym romansem, czy przerodzi w coś więcej?

Podobnie jak Michał, dziewczyna nie od razu odkrywa wszystkie swoje karty. Kto pierwszy zdobędzie się na szczerość?

Nasze piękne chwile to po części kontynuacja losów Wszystkie nasze dni, chociaż nie trzeba czytać poprzedniej książki, aby odnaleźć się w fabule. Wszystko, co jest nam potrzebne do zrozumienia kontekstu myślenia bohaterów jest przedstawione w rozdziałach.

Michał po kilku latach powraca do rodzinnego Rzeszowa, który opuścił na rzecz Gdańska. W nowej rzeczywistości wszystko zaczyna od zera: nowe mieszkanie (zarówno to na chwilę wynajęte, jak i kupne), nowa praca i chyba co zaskoczyło nie tylko mnie nowa miłość!

W tej książce zdziwiły mnie dwie rzeczy.

Po pierwsze nie spodziewałam się kontynuacji Wszystkich naszych dni i sprawienie, aby w kolejnej części bohaterem była postać drugoplanowa to naprawdę super zabieg czytelniczy! Poznajemy innego bohatera, w którym w tym przypadku jest Michał, pierwsza miłość Niny ( nie ukrywam, że podczas czytania pierwszej części zastanawiało mnie, co sprawiło, że Michał zdecydował się wrócić w rodzinne strony).

A po drugie sceny erotyczne! Myślałam, że tak dobrze znam twórczość Sońskiej, kiedy nagle zaskoczyła swoich czytelników czymś zupełnie nowym <3! Muszę przyznać, że bardzo podobały mi się sceny, ponieważ nie były nachalne i co dla mnie ważne pozostawały coś dla wyobraźni dla czytelnika.

Zdecydowanie polecam książkę dla osób, które lubią książki obyczajowe, a nie przepadają za erotykami, które często są zbyt ordynarne. Gwarantuję, że nie pożałujecie :)

Dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona za możliwość przeczytania <3

PS. A jeśli ktoś z Was szuka sprzętu stomatologicznego w dobrej cenie to odsyłam na stronę https://lubdent.com.pl/, gdzie znajdziecie go w najkorzystniejszej cenie na rynku.

Komentarze

 1. bardzo lubię takie dopowiedzenie historii z innej perspektywy, może skuszę się na całą serię :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo przychylna ocena powieści, powstaje impuls, aby sięgnąć po książkę, zanurzyć się w jej przygodzie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaciekawiłaś mnie tą książką. Nie miałam wcześniej okazji poznać twórczości tej autorki, więc chętnie sięgnę po tę powieść. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam okazję czytać kiedyś książkę tej autorki, pamiętam że była interesująca. O tej wcześniej nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo rzadko sięgam po literaturę obyczajową i mimo pozytywnej opinii, nie czuje się zachęcona. Wiem jednak, że książka znajdzie duże grono fanów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gatunek jest do mnie bardzo mało znany a to dlatego, że nie czytam takich książek. Jakoś omijam obyczajowe książki. Mimo to może pierwszy raz skuszę się.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam autorki ale myślę, że ta historia mogłaby mi się spodobać. Oczywiście zacznę od pierwszej części, ponieważ lubię mieć wszystko poukładane w głowie.

  OdpowiedzUsuń
 8. O tej autorce niestety tylko słyszałam. Ma niezwykły talent pisarski. Ta książka jest na prawdę przepiękna i chyba sama poszukam jej, aby móc przeczytać ją w całości.

  OdpowiedzUsuń
 9. Słyszałam już o autorce, jednak jeszcze nie miałam okazji nic czytać spod jej pióra. Piękna okładka, bardzo przyciąga wzrok.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ta książka raczej by mi się spodobała, więc zapisuję na swoją listę! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Znam twórczość Natalii Sońskiej i bardzo lubię jej sposób pisania. Tej ksiązki nie mam w swojej biblioteczce.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM