Jak to przetrwać!?

Już od jutra wprowadzana jest kolejna fala i ponowne restrykcje. Zamykają się szkoły, a przede wszystkim sklepy. To ogromny cios dla gospodarki, a przede wszystkim dla przedsiębiorców.

Jak wiecie obecnie mieszkamy w Gdańsku, gdzie już od tygodnia panują ostre restrykcje. Mieszkamy przy śródmieściu i niemal codziennie chodzimy na spacery przy ulicy Długiej ( tej słynnej z fontanną). 

Tam sklepiki nadal są otwarte, jednak ze względu na znikomy ruch i przepływ ludzi muszą sobie jakoś radzić i odpowiednim marketingiem zachęcić do wejścia, a co za tym idzie ewentualnego kupna asortymentu. Każdy przedsiębiorca próbuje przyciągnąć potencjalnych klientów. Nic dziwnego, w końcu żyjemy w tak niepewnych czasach, że nie wiemy kiedy ponownie świat wróci do poprzedniej normalności.

Nie ma nic odkrywczego w stwierdzeniu iż dobra i przyciągająca reklama to odpowiedni klucz. ST Print to firma świadcząca usługi marketingowe, oferując stojaki. Tego typu stojaki, ze względu na możliwość idealnej formy, kształtu, printu można dopasować do charakteru dowolnego sklepu, a przede wszystkim do architektury, nie szepcząc przy tym klimatu i charakteru starówki.

Sama jako przyszły urbanista uważam, że to świetne rozwiązanie i także ekologiczne.

Spotkaliście się z taką formą reklamy? Dajcie znać. 

Trzymajcie się zdrowo! 

Komentarze

 1. Gdańsk jest przepiękny, aż przypomniał mi się wrześniowy urlop. Słyszałam już o takiej formie reklamy. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze to mam dość już tematu pandemii. Każdy ma inne zdanie na jej temat, ale mnie po prostu już to wszystko męczy i tęsknie za normalnością, której już pewnie nigdy nie dostane ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze mówiąc, to już przestałam się tak przejmować i denerwować tym wszystkim. Za dużo zdrowia mnie to kosztowało. Nauczyłam się żyć w nowej rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Plusem takiej reklamy jest to, że można postawić ją wszędzie, a desing dostosować do otoczenia - ciekawy sposób, ale chyba dosyć nowy, bo bardzo mało takich stojaków spotykam.

  OdpowiedzUsuń
 5. to co się dzieje to jakaś masakra. Nawet nie wiem jak to komentować. A co do samej reklamy to przez pandemię wszyscy powinni inwestować w każdy możliwy rodzaj rozgłosu dla swojego biznesu

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja już nie mam do tego wszystkiego siły. Ciągle nowe zachorowania, a śmierć zabiera kolejne osoby z mojego otoczenia. Nie chcę już tak dalej :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczerze mówiąc to już chyba nikt nie ma na to siły. Ale musimy to wszystko przetrwać, inaczej się po prostu nie da

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam już dość i na samo słowo pandemia mnie mdli , zwyczajnie brakuje mi już sił.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pandemia nie pandemia w tym momencie już jest to bardziej starzenie ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 10. Stojaki reklamowe nie bez kozery potocznie nazywa się potykaczami - bo mnie udało się kiedyś fiknąć koziołka przez jeden z nich :D Ale reklama na nich często mnie kusi jeśli jest ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 11. Byłam raz w Gdańsku i muszę stwierdzić, że to piękne miasto! Takie stojaki reklamowe już znałam, bardzo fajne są.

  OdpowiedzUsuń
 12. Uwielbiam Gdańsk. Niestety jestem z drugiego końca Polski i niezbyt często mam okazję bywać w tym pięknym mieście :(

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM