POSTAW NA SIEBIE!!

Obecne czasy nie są zbyt stabilne, jak wszyscy wiemy większość rzeczy i atrakcji jest zamkniętych. Dzisiaj wspólnie z Prezentem Marzeń chcę Wam pokazać alternatywę, dzięki której nie będziecie znali słowa nuda!

Jak wiemy dużo rzeczy przez ostatni rok przeniosło się do sieci. Dostęp do internetu posiada niemal każdy. Dzisiaj, kiedy zmagamy się z pandemią i ze względów bezpieczeństwa większość atrakcji, z których można korzystać jest zwyczajnie zamknięta.

A gdyby tak nauczyć się nowych umiejętności przez internet i dobrze się przy tym bawiąc? Prezent Marzeń gwarantuję to wszystko!

Wierzę, że kiedy wrócimy do dawnej normalności, będziemy bogatsi o wszelkie umiejętności, które nabyliśmy w czasie pandemii. Pamiętajcie, że nie ma nic lepszego niż inwestycja w siebie!<3

Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze chciałam umieć język kraju do którego jadę, chociaż komunikatywnie, być móc zamówić kawę z rogalikiem w lokalnej kawiarni. Kurs języka to coś, co realizuję od roku i mam nadzieję, że oprócz angielskiego, który znam bardzo dobrze użyje innego języka (jeszcze nie zdradzę Wam jakiego :P).

Każdy z nas robi zdjęcia i to dosłownie! A gdyby poznać kilka konkretynych trików, by nauczyć się robić je lepiej, wykorzystują nieznane dotąd funkcję? Kurs fotograficzny z pewnością nam z tym pomoże, a gwarantuję, ze przy najbliższej okazji i opublikowaniu zdjęcia, które zrobisz po kursie zachwyci niejednego oglądającego!

Każda kobieta znajdzie okazję do pomalowania się. Niektóre z nas robią to na co dzień, a inne tylko od święta. Makijażowy kurs przyda się każdej, aby wyeliminować błędy makijażowe, które popełniamy. I to niezależnie od tego z jaką częstotliwością wykonujemy makijaż :)

Przeglądając Instagram, albo Facebook z pewnością nie raz natknąłeś/aś się na piękny rysunek, po cichu zazdroszcząc autorowi talentu. A co gdybyś ty, dzięki kilku lekcją odkrył w sobie ten talent?

Nie czujesz, że rysunek to Twoja działka? Zawsze możesz spróbować swoich sił w rękodziele i spróbować stworzyć drewniane projekty z dodatkiem żywicy.

Każda inwestycja w siebie to dobra inwestycja i owocująca! 

Te i inne atrakcje znajdziecie na stronie PrezentMarzeń.com.

Komentarze

 1. Fakt. Niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie zmienić, więc pozostaje się przystosować.

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo mnie zaskoczyłaś, nie myślałam, że prezent marzeń może mieć też formę jakiegoś kursu, bardzo fajna alternatywa :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do rękodzieła nie mam zupełnie talentu, moje projekty cechuje infantylność, a wykonanie dziecięcy urok. ;) Dlatego inwestuję w siebie w inne sfery, tam gdzie mogę czuć się spełniona. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurs makijażu mam w planach od jakiegoś czasu, muszę wreszcie się na niego zdecydować. Co do Prezentu Marzeń, to uwielbiam tą stronę, już kilka razy korzystałam z atrakcji, które oferują. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja zawsze staram się realizowac moje pasje obecnie myślę o jakimś kursie związanym z ogrodnictwem, bo to moja pasja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Aby zainwestować w siebie, wystarczy chcieć. Aktualnie dostępna jest spora ilość darmowych kursów, które można z powodzeniem ukończyć w domu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny pomysł i myślę, że mogłoby mi się to spodobać. Muszę przyznać się bliżej tym prezentom.

  OdpowiedzUsuń
 8. Warto stawiać na własny rozwój jednak w obecnym czasie jest to szczególnie trudne. Myślę, że taki prezent w formie wspomnień to super sprawa i warto nawet sobie zafundować coś takiego.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie słyszałam o tym, ale wydaje mi się, że to może być ciekawy pomysł w obecnych czasach. Chętnie dowiem się o tym jeszcze więcej.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jaka fajna sprawa! Nie słyszałam o tym nigdy. Może się czymś zainteresuję!

  OdpowiedzUsuń
 11. Słyszałam już o tym i przyznam, że mam w planie skorzystać z ich usług. Rozmawiałam też z osobami, które z nimi współpracowały i zawsze są zadowoleni.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM