Idealny prezent?


Mentalność ludzka ma to do siebie, że z okazji różnych świąt lubimy być obdarowywani prezentami. A jeszcze najlepiej gdyby były nietuzinkowe, jakich nie ma ciocia, wujek, mama, tata, czy sąsiadka z naprzeciwka.

Niestety taka już nasza mentalność - każdy lubi posiadać coś unikatowego. Sama od czasu do czasu cieszę się z otrzymania jakiejś rzeczy, którą wiem, że w posiadaniu jej jestem tylko ja. Nie raz z resztą sama lubię personalizować podarunki dla swoich najbliższych - z jednej strony kupuję im coś praktycznego, ale z drugiej strony lubię, jeśli osoba za jakiś czas wie, że ten prezent otrzymała ode mnie.

Podarowanie takie prezentu, który mimo upływu czasu zostanie zapamiętany to naprawdę nie taka łatwa sprawa. Dlatego ja bardzo lubię jeśli podarunki posiadają grawer - niekoniecznie z moim imieniem, bo byłoby to dość samolubne z mojej strony, ale taki napis, który będzie miły dla osoby, którą obdarowuje.

Osobiście od dobrych kilku lat swoje prezenty kupuję na stronie https://www.murrano.pl/prezenty/ i jestem zachwycona ich ofertą. W swoim asortymencie posiadają grawerowane szklanki, bawełniane torebki, kubki termiczne, a nawet personalizowane pudełko z toruńskimi piernikami.

Jestem pewna, że na stronie każdy znajdzie prezent dla siebie, jak i dla bliskiej osoby.

A Wy gdzie zaopatrujecie się w podarunki dla bliskich?

Komentarze

 1. Lubię takie grawerowane, personalizowane prezenty i często takie kupuję bliskim. Ważne jest też dla mnie, aby te upominki były praktyczne, a nie tylko stały na półce i się kurzyły. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz zbliżają się walentynki i odnoszę wrażenie, że wiele kobiet oczekuje czegoś specjalnego od swoich partnerów, nie planując dać nic w zamian. Więc prezenty to dobra tematyka w tym okresie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie idealnym prezentem jest książka. A przynajmniej dla mnie. Zawsze proszę o książki na wszystkie możliwe okazje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Personalizowane prezenty są fajne, ale najważniejsze, żeby były dane od serca.

  OdpowiedzUsuń
 5. W sumie nie mam ulubionego miejsca do kupowania prezentów. Zawsze jest jednak to coś od serca, coś oryginalnego, tylko dla obdarowanej przeze mnie osoby.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam robić i dawać prezenty, cieszę się jak mogę sprawić radość drugiej osobie. Personalizowane są najlepsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super są te prezenty personalizowane. Bardzo mi się podobają. Sama mam od męża kilka z nich.

  OdpowiedzUsuń
 8. ja zawsze staram się znaleźć jakiś nietuzinkowy prezent, który zawsze będzie się ze mną kojarzył, także chętnie do nich zajrzę :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja zawsze stawiam na oryginalny podarunki, więc zazwyczaj kupuję prezenty w wielu różnych miejscach.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo lubię wręczać prezenty i są zarówno personalizowane jak i nie. Stronę o której wspominasz znam i sama czasem z niej korzystam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM