Czy w tych czasach warto posiadać zegarek?


Nie wiem, jak Wy, ale ja na modę patrzę jako coś ponadczasowego i są dla mnie takie rzeczy, których bez względu na wszystko nie może zabraknąć w żadnej szafie. Do jednej z tych rzeczy należy zegarek.

Sami pomyślcie, z czym kojarzy Wam się ten niepozorny przedmiot?

Mi osobiście z urządzeniem, który mierzy nam coś niezwykle ważnego - a więc upływający czas. To coś, co od niepamiętnych czasów chcieliśmy mieć w formie mierzalnej - wiedzieć, jak dawno temu urodziliśmy się, czy nawet wstaliśmy.

Może obecnie jest to już o wiele mniej praktykowane, ale na Pierwszą Komunię Świętą kiedyś otrzymywało się właśnie zegarek, a dostać taki z grawerem z tyłu to był dopiero fart! Sama mimo, iż już nie chodzę w moim różowym na gumce w motylki, to mam go jako piękną pamiątkę tamtego dnia.

Ponad to w końcu nic nie zastąpi nam tego analogowego zegarka noszącego na lewej ręce. Oprócz tego, że nie musimy co chwilę sięgać po smartfona, aby sprawdzić która godzina, a wystarczy spojrzeć na własną rękę. To naprawdę modny dodatek, który warto mieć w swojej garderobie.

Oprócz funkcji sentymentalnej, tak jak w moim przypadku, pełni funkcję dekoracyjną i nie raz  może stać się nieodłącznym elementem naszych stylizacji. A już taki dopasowany pod osobowość jego właściciela będzie jego nieoderwalną wizytówką. W przypadku moim i Igi są to zegarki Adriatica, w kolorze różowego złota, która są naszą niezapomnianą pamiątką łączącej nas więzi.

A Wy macie wśród swojej biżuterii zegarki?

Komentarze

  1. Jak najbardziej warto mieć zegarek na ręku. teraz jest tyle pięknych wzorów, które dodatkowo zdobią :) albo można mieć smartwatcha :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM