Czas miłości, czyli prezentownik walentynkowy

Walentynki to czas celebrowania miłości i bliskości z ukochaną osobą. Może to być żona/mąż, partner/partnerka, a nawet przyjaciel/przyjaciółka - cieszmy się miłością i nie bójmy się jej pokazać! Właśnie po to jest to święto, aby tak jak na co dzień nie zawsze mamy czas albo trochę się wstydzimy pokazać, że ktoś jest dla nas ważny, to ten tydzień jest po to :)

Oczywiście, ze fajnie pokazywać na co dzień to jak nam zależy na drugiej osobie ale sami przyznacie, że w dzisiejszym świecie czasem jest to a wykonalne? Pędzi i pędzi, że sami nie czujemy często jak czas przecieka nam przez place... To może pokażemy to podarunkiem?

1.Romantyczna kolacja w domu: Zorganizujcie wspólnie romantyczną kolację w domu, przygotowując ulubione potrawy i dekorując stół świecami i kwiatami. To będzie cudowny wieczór pełen bliskości i miło spędzony czas.

2. Wspólny wyjazd/krótka wycieczka: może być to weekend w spa, czy w jakimś klimatycznym mieście/wsi, a nawet jednodniowy wyjazd w fajne miejsce. Oderwiecie się od codziennych spraw i miło spędzicie wspólnie dzień.

3.Personalizowana biżuteria: Podaruj jej/jemu elegancką bransoletkę lub naszyjnik z wygrawerowanymi waszymi inicjałami lub ważną dla Was datą. To prezencik, który będziecie nosić z dumą każdego dnia.

4.Koszulka z nadrukiem: Wybierzcie sobie matchujące koszulki koszulkę z zabawnym lub sentymentalnym nadrukiem, który odzwierciedli Wasz związek lub wspólne poczucie humoru. To prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na Waszych twarzach.

5. Personalizowane gadżety: jednakowe breloki, kubki czy kieliszki to zawsze udany pomysł i piękna pamiątka.

A co jeśli Wam powiem, że na stronie MURRANO znajdziecie jeszcze więcej pomysłów na prezent i to nie tylko na zbliżające się Walentynki? Koniecznie sprawdźcie!

Co jeszcze dodalibyście do listy?

Komentarze

INSTAGRAM