Trend, który zmienia nasze domy

Wszędzie tylko o tych trendach - teraz w dobie mediów społecznościowych wręcz jesteśmy nimi bombardowani, nie uważacie? No ale w sumie teraz gdzie najczęściej poszukujemy jakiś informacji jak nie w sieci? Sama mam wiecznie pootwieranych kilkanaście stron, nie mówiąc już o tych zapisanych i tak jakoś w 30% do nich wracam. Jak jest z tym u Was?

A słyszeliście kiedyś słowo remont - coś co zawsze trwa i absolutnie nigdy się nie kończy - przynajmniej tak jest u mnie w domu. I wiecie co? To też trochę przez te trendy, bo jeśli zobaczę coś, co ułatwi późniejsze funkcjonowanie - to zawsze jestem zdania, że warto.

Ostatnio u mnie w rodzinie dużo o remontach - taki wiek. I im więcej słucham, tym i więcej sama z ciekawości czytam - w końcu jestem w takim wieku, ze to nieuniknione, że ja też będę w ciągu najbliższych kilku lat przeprowadzała własny remont.

No a od czego zaczyna się każdy remont zaraz po ścianach? A no od podłogi. I tutaj pojawia się temat rzeka - każdy słyszał o drewnie, panelach, płytkach ceramicznych, kamieniu, lastryko, korku, a słyszeliście o posadzkach przemysłowych?

Jak sama usłyszałam o tym rozwiązaniu to stwierdziłam, że jest świetne - estetyczne, a do tego wytrzymałe. Posadzki przemysłowe o specjalnych wykończeniach mogą być również stosowane w pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak salon lub kuchnia. Są one odporne na plamy, łatwe do czyszczenia i mogą nadać wnętrzu nowoczesny, przemysłowy wygląd. Już nie wspomnę o piwnicy, gdzie uchronią przed wodą, a co za tym idzie wilgocią.

A jeśli jakimś cudem taki materiał ulegnie zniszczeniu, to są firmy, taka jak https://vawnik.com/, która naprawi wszelkie ubytki i nada im wygląd taki jak na początku.

Komentarze

INSTAGRAM