Practice Makes Perfect. Lekcje randkowania Sarah Adams

Przyznać się - kto ukrywa przed światem po jakie gatunki sięga najczęściej? No i kto czyta romanse pirackie? Annie skrywa tą pasję przed swoimi siostrami, a pierwszy, któremu przyznaje się do tego jest Will...

O AUTORCE: Sarah Adams urodziła się w Nashville w stanie Tennessee– Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Ta młoda twórczyni od dziecka pasjonowała się literaturą. Jej zainteresowania zaowocowały pierwszymi próbami stworzenia własnej książki. Sarah Adams prowadzi własną stronę internetową, a także konto w mediach społecznościowych, między innymi na Instagramie czy Facebooku.

Annie Walker to najmłodsza siostra Noah, którego mieliśmy okazję poznać w książce „When in Rome. Rzymskie wakacje”. Na co dzień prowadzi kwieciarnie, pragnie stabilizacji, a na ostatniej randce usłyszała, że jest nudziarą. Sprawia to, że postanawia zmienić swoje życie, ale nie do końca wie jak to zrobić.

Annie to słodka dziewczyna, która tak naprawdę wiele ukrywa przed innymi. Will za jest silnym mężczyzną na pozór, ale ma też maskę. Kreacja bohaterów bardzo mi się podobała. Cały opis relacji między nimi, a także między osobami dla nich bliskimi - wiecie żadna relacja nie jest idealna.

Bardzo podobała mi się relacja między tą dwójką. I naprawdę cieszę się, że to ta historia była pierwszą, którą przeczytałam w tym roku... wiecie po prostu fajnie było na chwilę włożyć różowe okulary.

Komentarze

Prześlij komentarz

INSTAGRAM