Love Letter to Whiskey Steiner Kandi


Uzależniłam się - tak jak główna bohaterka od tytułowej whiskey... Nie bez powodu ta historia znalazła się w moim top 6 najlepszych książek. Nie mogłam się od niej oderwać, ciągle był jakiś powód, aby do niej wrócić, a najlepiej nie odkładać...

Czytam dużo, ale wbrew pozorom rzadko kiedy daje sobie zarywać noc dla romansu. Tutaj od pierwszych stron wiedziałam, ze tak będzie. Wciągnęła mnie podróż odnajdywania siebie przez impulsywne z pozoru podejmowane przez serce decyzje zarówno B. jak i Jamiego.

W środku znajdziecie historię z perspektywy dwóch głównych - B. i Jamiego, co w rezultacie daje pełny obraz ich miłości.

Zarówno B. jak Jamie sprawili, że ta historia była mnie prawdziwym rollercoasterem emocji. To jakie decyzje podejmowali, jak los łączył i rozdziel ich ze sobą, nie raz popychając ich do irracjonalnego postępowania były dla mnie tak uzależniające...

To jak los robił sobie z nich żarty, splatając ze sobą, pakując w tarapaty i morze dylematów momentami wydawało się tak bardzo nierealne, a jednak czytając czułam wszystkie emocje całą sobą. Ich wybory życiowe nie raz łamały mi serce, ale pokazywały, że takie bywa życia.

Co się przy niej napłakałam - ile razy miałam ochotę wziąć bohaterów za fraki to moje :P

To nie jest słodka historia o miłości i cała sinusioda sprawia, że nie jest ani trochę oczywista. Jest trudna, momentami łamiąca serce, pełna życiowych decyzji (nie raz błędnych), pokazująca jak miłość potrafi ranić, ale i być budulcem do szczęścia. Poruszająca, pełna emocji i wzruszeń, która opowiada o uniwersalnych doświadczeniach związanych z miłością i życiem.

Love letter to Whiskey jak i inne romanse znajdziecie w mojej ukochanej księgarni internetowej Taniaksiazka.pl. Ostatnio notorycznie zamawiam tam książki na ostania chwilę, dlatego uwielbiam ich za atrakcyjne ceny i szybkie realizację.

Komentarze

Prześlij komentarz

INSTAGRAM