Słodka nienawiść Kinga Godurowska


Cześć! 💛 Macie swoich książkowych bliźniaków? 💁‍♀️ Wiecie takiego bohatera, który denerwuje Was swoim zachowaniem, a po chwili bawi do łez, bo zdajecie sobie sprawę, że jesteście dokładnie tacy sami...


Kinga Godurowska – dumna mieszkanka Włocławka w województwie kujawsko-pomorskim. Uzależniona od komedii romantycznych, mlecznej czekolady i produkcji Marvela. Wesoła i głośna, a przede wszystkim zawsze gotowa do żartów. Pisanie i kreowanie idealnego świata dla swoich bohaterów traktuje jak życiową misję, bo przecież każdy z nas zasługuje na szczęśliwe zakończenie, nawet jeśli pojawia się ono tylko na papierze. Zadebiutowała w 2022 roku powieścią „Słodka rewolucja”.

OPIS WYDAWCY:

Kelnerka Lana Wood słynie z prześladującego ją pecha i ciętego języka, przez który często pakuje się w kłopoty. Mimo to jest pozytywnie nastawiona do życia i szuka jasnych stron każdej sytuacji. Jej optymizm zostaje jednak wystawiony na ciężką próbę, gdy w okresie, kiedy niespodziewanie traci pracę, dowiaduje się o obciążających ją rodzinnych długach.

Lucas Cohen to pracoholik i biznesmen, który odniósł niebywały sukces w młodym wieku. Razem z siostrą prowadzi firmę organizującą imprezy okolicznościowe dla zamożnych klientów, których nazwiska pojawiają się na pierwszych stronach gazet. Mężczyzna dąży do perfekcji w każdej dziedzinie i wymaga tego samego od otoczenia.

Drogi tych dwojga przecinają się, kiedy na skutek zbiegu okoliczności Lana zostaje zatrudniona przez siostrę Lucasa. Mężczyzna wymaga od pracowników doświadczenia w zawodzie, opanowania, perfekcjonizmu oraz nienagannego wyglądu. Lana nie spełnia żadnego z tych kryteriów. Lucas sądzi więc, że zniechęci kobietę do nowej pracy w ciągu kilku dni. Nie docenia jednak jej uporu i ognistego charakteru… Czy dwie osoby z tak różnych światów będą w stanie nawiązać nić porozumienia?

Taka dla mnie właśnie jest Lana - dziewczyna z ciętym językiem, która gada jak najęta i czasem ciężko ją uciszyć - ludzie często mi mówią, że taka właśnie jestem :P I po poznaniu Lany chyba faktycznie muszę przyznać im rację. 

Lana - czasami niezdarna, jednak pełna zapału do tego co robi i mimo przeciwności zawsze znajduję jasną stronę mocy. Lana to także dziewczyna o ogromnym pokładzie empatii.

I jeszcze Lucas - człowiek, dla którego praca jest sensem życia. Osiągnął wszystko, ale czy na pewno?

Słodka nienawiść to historia naprawdę słodka, ale jednocześnie bardzo prawdziwa.  Chodź przewidywalna to potrzebna. W końcu książki mają za zadanie dać nam miło spędzony czas.

Bardzo podobał mi się też tutaj motyw dziewczyny plus size - był dość naturalny, co myślę, że jest dodatkowym atutem tej historii. 

Słodka nienawiść jak i inne romanse znajdziecie w mojej ulubionej księgarni internetowej Taniaksiazka.pl, którą uwielbiam za atrakcyjne ceny i szybkie realizację.

Komentarze

INSTAGRAM