The Spanish Love Deception Elena Armas

Jak ja kocham ten czas, kiedy w końcu bez ograniczeń mogę czytać książki! Od razu jakoś tak inaczej (lepiej) się czuję ♥️ Zdecydowanie mam więcej energii i chęci do działania. Dzisiaj kilka słów o wakacyjnym romansie, który podbił zagraniczny rynek czytelniczy, a teraz w końcu i dotarł do nas! Mowa o #thespanishlovedeception.

Elena Armas to hiszpańska debiutująca pisarka, kolekcjonerka książek i niepoprawna romantyczka. Na swoim profilu dzieli się także recenzjami innych książek. Niedawno ukazała się kolejna książka autorki - The American Roommate Experiment, jednak na razie dostępna jest tylko w ogniwanej (hiszpańskiej) i anglojęzycznej wersji. 

OPIS WYDAWCY:

Sensacja Tiktoka! Aaron Blackford zaproponował Catalinie Martín, że pojedzie z nią do Hiszpanii na ślub jej siostry i będzie udawał jej chłopaka. Chociaż Catalina rozpaczliwie potrzebuje partnera (żeby nie wydało się jej kłamstwo), nie waha się nawet przez sekundę i odrzuca jego ofertę. Nigdy nie spotkała bardziej aroganckiego, irytującego i nieznośnego mężczyzny, do tego z takim uporem utrudniającego jej życie. Ale czas, który dzieli ją od ślubu siostry, topnieje w błyskawicznym tempie i determinacja Cataliny zmienia się w desperację. Im bliżej do ślubu, tym obecność Aarona Blackforda staje się bardziej pożądana. Będą mieli trzy dni, by przekonać rodzinę Cataliny, że są w sobie zakochani. W przeciwnym razie dziewczyna zostanie zdemaskowana jako kłamczucha, a pełne współczucia spojrzenia gości weselnych zawstydzą ją mocniej niż jego lodowate, niebieskie oczy…Charakterna Lina, skryty Aaron - czy można o lepszy duet? 

Jeśli ktoś nadal nie wierzy, że przeciwieństwa się przyciągają to naprawdę powinien sięgnąć po tę właśnie książkę! #topofthetop letnich historii ♥️

Ślub siostry, udawany chłopak, niewinne kłamstwo - co może pójść nie tak?

W historii urzekło mnie to jak stopniowo, małymi krokami ich relacja rozwijała się, przerabiali coraz więcej emocji, sprzeczności, rozterek. A wszystko na tle Nowego Jorku, słonecznej Hiszpanii i szalonej rodziny Liny.

Autentyczni bohaterowie, szypra humoru i pełne smaku (oraz namiętności) sceny miłości 🔥

Piękna historia, która z pewnością poruszy zmysły i pozwoli oderwać się od rzeczywistości.

The Spanish Love Deception jak i inne letnie romanse znajdziecie w internetowej księgarni Taniaksiążka.pl, która zdecydowanie oferuje najlepsze ceny i szybki czas realizacji.

Komentarze

  1. There are additionally some exclusive tables from 바카라 Playtech which have high limits. Most of their stay video games have relatively low limits throughout the board compared to with} different providers, but there are some exclusive tables with higher limits. Historically, the roulette wheels had varied numbers of pockets and, to start with}, it additionally had each zero trays. However, François Blanc removed it, hoping to make his casino in Bad Homburg more attractive to customers. Due to the upper probabilities of profitable, he succeeded effortlessly and roulette started its victorious journey across the globe. People have been taking part in} video games of probability for the reason that} beginning of time and roulette isn't any exception.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM