The Spanish Love Deception Elena Armas

Jak ja kocham ten czas, kiedy w końcu bez ograniczeń mogę czytać książki! Od razu jakoś tak inaczej (lepiej) się czuję ♥️ Zdecydowanie mam więcej energii i chęci do działania. Dzisiaj kilka słów o wakacyjnym romansie, który podbił zagraniczny rynek czytelniczy, a teraz w końcu i dotarł do nas! Mowa o #thespanishlovedeception.

Elena Armas to hiszpańska debiutująca pisarka, kolekcjonerka książek i niepoprawna romantyczka. Na swoim profilu dzieli się także recenzjami innych książek. Niedawno ukazała się kolejna książka autorki - The American Roommate Experiment, jednak na razie dostępna jest tylko w ogniwanej (hiszpańskiej) i anglojęzycznej wersji. 

OPIS WYDAWCY:

Sensacja Tiktoka! Aaron Blackford zaproponował Catalinie Martín, że pojedzie z nią do Hiszpanii na ślub jej siostry i będzie udawał jej chłopaka. Chociaż Catalina rozpaczliwie potrzebuje partnera (żeby nie wydało się jej kłamstwo), nie waha się nawet przez sekundę i odrzuca jego ofertę. Nigdy nie spotkała bardziej aroganckiego, irytującego i nieznośnego mężczyzny, do tego z takim uporem utrudniającego jej życie. Ale czas, który dzieli ją od ślubu siostry, topnieje w błyskawicznym tempie i determinacja Cataliny zmienia się w desperację. Im bliżej do ślubu, tym obecność Aarona Blackforda staje się bardziej pożądana. Będą mieli trzy dni, by przekonać rodzinę Cataliny, że są w sobie zakochani. W przeciwnym razie dziewczyna zostanie zdemaskowana jako kłamczucha, a pełne współczucia spojrzenia gości weselnych zawstydzą ją mocniej niż jego lodowate, niebieskie oczy…Charakterna Lina, skryty Aaron - czy można o lepszy duet? 

Jeśli ktoś nadal nie wierzy, że przeciwieństwa się przyciągają to naprawdę powinien sięgnąć po tę właśnie książkę! #topofthetop letnich historii ♥️

Ślub siostry, udawany chłopak, niewinne kłamstwo - co może pójść nie tak?

W historii urzekło mnie to jak stopniowo, małymi krokami ich relacja rozwijała się, przerabiali coraz więcej emocji, sprzeczności, rozterek. A wszystko na tle Nowego Jorku, słonecznej Hiszpanii i szalonej rodziny Liny.

Autentyczni bohaterowie, szypra humoru i pełne smaku (oraz namiętności) sceny miłości 🔥

Piękna historia, która z pewnością poruszy zmysły i pozwoli oderwać się od rzeczywistości.

The Spanish Love Deception jak i inne letnie romanse znajdziecie w internetowej księgarni Taniaksiążka.pl, która zdecydowanie oferuje najlepsze ceny i szybki czas realizacji.

Komentarze

INSTAGRAM