Aktor Ewelina Dobosz

Niedawno pisałam, że kiedy trafisz na książkę w odpowiednim czasie i miejscu, nie jesteś w stanie jej zostawić. Czasami takie zjawisko zdarza się również z autorami. Przed Wami recenzja historii Natalii, bohaterki powieści Aktor autorstwa Eweliny Dobosz.

Ewelina Dobosz to autorka niebanalnych romansów, zadebiutowała powieścią “Nowa tożsamość”. Od dziecka mieszka w Zielonej Górze, gdzie oddaje się pasji pisarskiej i czytelniczej, a także pracuje w księgowości. Miłośniczka górskich wędrówek, marzy o domu z widokiem na góry, w którym mogłaby tworzyć kolejne gorące historie. Od niedawna debiutuje również w roli mamy Liwii. 

Czwarty tom ciekawego cyklu Faceci do wynajęcia tym razem opowiada historię Natalii, absolwentki astronomii i Davida, słynnego hollywoodzkiego aktora

David i Natalia to bez wątpienia dwa różne światy. Jednak los postawił ich na swojej drodze, a między nimi wybuchło gorące uczucie. Jednak jak to mówią - wszystko co dobrze, szybko się kończy. I ta historia nie mogła być inna - zafascynowanie sobą pozostawia po sobie niesmak, żal, a przed wszystkim ogromną tęsknotę. 

Nie chcę Wam zdradzać za wiele, bo tę książkę trzeba zwyczajnie przeczytać. Lektura z pewnością należy do tych lekkich i przyjemnych. Książka porywa swoją namiętnością, a chemie miedzy bohaterami można wyczuć na kilometr. 

Książki Eweliny Dobosz jak i inne książki innych autorów dla kobiet (ja już zaopatrzona w lektury na majówkę) znajdziecie w mojej ulubionej księgarnii Taniaksiazka.pl, którą niezmienne uwielbiam za konkurencyjne ceny i przede wszystkim za szybkość dostaw.

Komentarze

 1. Siostra jest wielką miłośniczką twórczości tej autorki. Ten tytuł też przypadł jej do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam i jest to jedna z mniej udanych części serii Faceci do wynajęcia. Ale i tak nic nie przebije Strażaka. Ta książka była najgorsza.

  OdpowiedzUsuń
 3. wind of renewal10 maja 2022 21:51

  To zdecydowanie nie jest książka dla mnie, wolę inną literaturę. Bardzo lubię Tanią Książkę, mają super ceny!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM