Aktor Ewelina Dobosz

Niedawno pisałam, że kiedy trafisz na książkę w odpowiednim czasie i miejscu, nie jesteś w stanie jej zostawić. Czasami takie zjawisko zdarza się również z autorami. Przed Wami recenzja historii Natalii, bohaterki powieści Aktor autorstwa Eweliny Dobosz.

Ewelina Dobosz to autorka niebanalnych romansów, zadebiutowała powieścią “Nowa tożsamość”. Od dziecka mieszka w Zielonej Górze, gdzie oddaje się pasji pisarskiej i czytelniczej, a także pracuje w księgowości. Miłośniczka górskich wędrówek, marzy o domu z widokiem na góry, w którym mogłaby tworzyć kolejne gorące historie. Od niedawna debiutuje również w roli mamy Liwii. 

Czwarty tom ciekawego cyklu Faceci do wynajęcia tym razem opowiada historię Natalii, absolwentki astronomii i Davida, słynnego hollywoodzkiego aktora

David i Natalia to bez wątpienia dwa różne światy. Jednak los postawił ich na swojej drodze, a między nimi wybuchło gorące uczucie. Jednak jak to mówią - wszystko co dobrze, szybko się kończy. I ta historia nie mogła być inna - zafascynowanie sobą pozostawia po sobie niesmak, żal, a przed wszystkim ogromną tęsknotę. 

Nie chcę Wam zdradzać za wiele, bo tę książkę trzeba zwyczajnie przeczytać. Lektura z pewnością należy do tych lekkich i przyjemnych. Książka porywa swoją namiętnością, a chemie miedzy bohaterami można wyczuć na kilometr. 

Książki Eweliny Dobosz jak i inne książki innych autorów dla kobiet (ja już zaopatrzona w lektury na majówkę) znajdziecie w mojej ulubionej księgarnii Taniaksiazka.pl, którą niezmienne uwielbiam za konkurencyjne ceny i przede wszystkim za szybkość dostaw.

Komentarze

 1. Siostra jest wielką miłośniczką twórczości tej autorki. Ten tytuł też przypadł jej do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam i jest to jedna z mniej udanych części serii Faceci do wynajęcia. Ale i tak nic nie przebije Strażaka. Ta książka była najgorsza.

  OdpowiedzUsuń
 3. wind of renewal10 maja 2022 21:51

  To zdecydowanie nie jest książka dla mnie, wolę inną literaturę. Bardzo lubię Tanią Książkę, mają super ceny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kusi mnie cała ta seria książek. Podoba mi się, że zaangażowano do niej różne autorki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczerze nie lubię tego typu okładek :/ Szkoda, że wciąż jeszcze są za nimi chowane dobre powieści.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem przekonana, że znajdzie swoich odbiorców wśród miłośników takich książek.

  OdpowiedzUsuń
 7. coś czuje że bęe musiała ja przeczytać, ale zostawie sobie tą porpozcyje na jesień :) teraz wolę cos lekkiego

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie miałam przyjemności poznać książek tej autorki, ale bardzo chętnie sięgnęłabym po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta książka nie zrobiła na mnie spektakularnego wrażenia. Jakoś styl autorki do mnie nie przemawia :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam tę książkę na chciejliście, ale niestety czasu ostatnio na czytanie mam niewiele, a stosy książek do przeczytania w mojej sypialni są ogromne. :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM