Zadbaj o siebie tej wiosny!

Czas rozpocząć majówkę! Pogoda wręcz rozpieszcza (w końcu!). Nie wiem, jak Wy, ale już z utęsknieniem czekałam na taka prawdziwą wiosnę, gdzie krótki rękawek i spodenki staną się normą, a słońce rano oświeci promykami pokój.

Może nie bardzo lubię się opalać i raczej należę do tej grupy, gdzie po wakacjach w słonecznej Hiszpanii wracam blada, jakbym nie trafiła na słońce, to jednak w słoneczny dzień od razu więcej mi się chcę, mam więcej energii i siły.

Nie raz mówi się, że pod względem psychologicznym wiosna to najlepszy czas na zmiany. Jak pisałam wyżej to wtedy mamy więcej chęci do robienia czegokolwiek. To fajny czas, gdzie ponownie możemy odświeżyć swoje postanowienia noworoczne i wziąć sprawy w swoje ręce.

To dobry moment na rozpoczęcie nowej pasji - może to będzie jazda na rowerze, rolkach - w końcu wiosenna pogoda sprzyja aktywności fizycznej, a uwierzcie mi, że nasze ciało stworzone jest do ruchu.

Co prawda staram się (z różnym skutkiem), ale staram się dbać o siebie regularnie to jednak wiosna to taki czynnik, gdzie trzeba robić coś więcej, na przykład częściej golę nogi (hihi) i szykuję stopy na ukochane klapki, w których najchętniej chodziłabym cały rok, tylko jak mówi moja mama zgarnęliby mnie do szpitala :P

To może by też dobry moment na nową fryzurę albo paznokcie w modnym princie. Popularnym też ostatnio masaż twarzy, który odmłodzi lepiej niż nie jedna ampułka botoxu. Fajnie jeśli wszystko znajdziemy w jednym miejscu, tutaj z całego serca polecam miejsce w Warszawie - T&T Studio Urody 

Po prostu warto, oczywiście niezależnie od pory roku, zrobić coś dla siebie. To nie muszą być wielkie rzeczy - najważniejsze abyśmy mieli poczucie, że robimy coś dla siebie i że sprawia nam to radość.

Komentarze

 1. Wiosna to zawsze idealny czas na zmiany i nowe pasje. Trzeba coś podziałać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się właśnie marzy taki masaż twarzy. Moja koleżanka miała i jest bardzo, ale to bardzo zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 3. wind of renewal10 maja 2022 21:48

  Ja właśnie w tym roku mam najdłuższe wakacje życia, więc muszę się czymś zająć i czymś zainteresować, aby się nie nudzić.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM