Jakie kolczyki warto nosić tego lata?


Każdy z nas lubi czuć się z samym sobą dobrze i to przede wszystkimi dla siebie dbamy o siebie, kupujemy nowe kosmetyki, ubrania, czy akcesoria. Myślę, że kolczyki idealnie wpasowują się coś, co bez problemu możesz dla siebie kupić, to super rzecz, którą warto mieć w swojej szkatułce. Dlaczego?

Po pierwsze to rzecz, która jest wielkokrotnego użytku i posłuży cię na kilka, jak nie kilkanaście lat i to do wielu ubrań, które nosisz każdego dnia.

Po drugie dobrze dobrane kolczykom potrafią w subtelny sposób podkreślić kształt twarzy - po przez wydłużenie, dopełnienie świetnej stalówki, czy pokazanie makijażu, który właśnie wykonałaś. Dobry kolczyk sprawdzi się w wielu sytuacjach, wszystko w zależności od potrzeb.

Po trzecie, tak jak pisałam wyżej wszystko zależy od okazji, ale kolczyki - np, wkrętki, fajnie sprawdzą się na co dzień, jako zwyczajnie ukazanie naszej dziewczęcości. 

Ja sama lubię nosić je zarówno do pracy, na studia, czy jak siedzę w dresie w domu, oglądając serial.

Dla mnie kolczyki to rzecz bardzo uniwersalna, dla każdego - przeznaczeń, czy okazji do ich założenia może być wiele, ale może też ich nie być, aby ktoś chciał je po prostu założyć dla własnego komfortu.

Sama ostatnio kupiłam sobie kolczyki srebrne boho i już nie mogę się doczekać okazji, aby je włożyć, bo są na tyle wyjątkowe, że boje się, że chodząc w nich po domu, po prostu je zgubię, coś mi się przekręci, wypadnie. W szkatułce, na honornym miejscu, czekają na swoją kolej.

A Wy macie jakąś taką akcesoria, którą według Was każda powinna posiadać?

Komentarze

INSTAGRAM