Prezentowanik dla niego - same sprawdzone pomysły!

Grudzień już za pasem - a co za tym idzie czas, w którym obdarowujemy się prezentami. W końcu nic tak nie poprawia humoru jak obdarowanie drugiej osoby, co wywoła uśmiech na twarzy :) Zdarza się jednak, że podarunek może być niezbyt trafiony - zdarza się, w końcu jesteśmy tylko ludźmi. Dzisiaj podam Wam jednak kilka pewniaków, które zachwycą każdego mężczyznę, nawet jeśli nie powie o tym głośno <3

1. Krem codziennego użytku - wydaje się błahostka, ale dużo panów nie przywiązuje do tego takiej wagi jak płeć przeciwna. Na obecne temperatury warto rozważyć taki, które zawiera witaminę E, witaminę A, oleje roślinne, masło shea, ceramidy, panthenol - bowiem te składki idealnie chronią cerę przed mrozem i zimnem.

2. Kołdra obciążeniowa - świat pędzi do przodu, przez co coraz częściej i nasze życie przelatuje nam przez palce. Niestety odbija się to na jednej z ważnych obszarów naszego życia - śnie. Nawet nie wiecie, jak taki niepozorny pled może zmienić życie!

3. Książka - nie wiem dlaczego ta pozycja pojawia się dopiero jako trzecia pozycja, ale postanowiłam nie zmieniać ;) To zawsze dobry prezent, warto wspierać czytelnictwo. Trafionym autorem, który mnie osobiście jeszcze nie zawiódł to Mróz, Chmielarz, Bonda (kryminał, sensacja), a także autorzy obyczajówek - Witkiewicz, Kordel czy Szarańska. Pamiętajcie, ze fajnie podsuwać nowych autorów, to zawsze nowe doświadczenie.

4. Koszula - praktyczny prezent, sprawdzi się zawsze i będzie przydatny na co dzień. Ubrania to coś co z jednej strony się zużywa, a z drugiej może służyć na lata. My w tym roku postawiłyśmy na koszule dla dziadka, taty i wujka - jesteśmy bardzo zadowolone z zakupy, a kupiłyśmy je tutaj:  royal-shop.pl/odziez-meska/koszule-meskie/tommy-hilfiger.

5. Skarpety - tutaj możemy zaszaleć z wzorami, tutaj podobnie jak przy ubraniach, to coś co się zużywa i zawsze będzie trafionym podarunkiem!

A Wy co polecacie?


Komentarze

  1. Ja się nauczyłam, że takie prezenty tylko wkurzą faceta, ale już np gra na konsolę czy wypożyczenie filmu na VOD sprawią dużo radości.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM