"Rodzinna gra" Catherine Steadman

Kto z nas nie szuka powieści, którą łatwo się czyta, a napięcie buduje się od pierwszych stron. Książki, gdzie zakończenie wcale nie jest takie oczywiste jakie może się wydawać na pierwszy rzut oka? 

Harriet Reed to pisarka, której najnowsza książka w mgnieniu oka staje się bestsellerem. Edward, jej chłopak właśnie się jej oświadczył. Kobieta czuję się  najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi.

Jedyną rzeczą jaka spędza jej sen z powiek jest nieuchronne poznanie przyszłych teściów. Mianowicie Holbeckowie to właściciele fortuny, a do tego wpływowi ludzie w amerykańskim społeczeństwie, którzy staranie dbają o swoją prywatność. 

Podczas pierwszej wizyty okazuje się, że rodzina Edwarda jest bardzo przyjazna, a Harriet przyjmują z otwartymi ramionami. Pewnego wieczoru po wspólnej kolacji ojciec Edwarda - Robert Holbeck wręcza Harriet kasetę. Nalega, aby ją przesłuchała i znalazła tam pomysł na kolejną powieść. Podczas odtwarzania nagrania okazuje się, że jest na niej coś przypominającego do przyznania się do morderstwa. Czy rzeczywiście to tylko pomysł na fabułę czy raczej wyznanie popełnionej zbrodni?

„Szczególnie bolesna jest świadomość, że ten, komu chcesz położyć cały świat u stóp, nie chce twojego świata”

"Rodzinna gra" Catherine Steadman to naprawdę świetny, a przede wszystkim oryginalny i trzymający w napięciu thriller o wielopokoleniowej rodzinie, która skrywa swoje mroczne tajemnice.

I pamiętajcie! "Rodzinna gra", wiele nowości oraz inne thrillery psychologiczne znajdziecie w mojej ulubionej księgarni internetowej Taniaksiazka.pl. Zawsze zamawiam książki na ostania chwilę przed wyjazdem, dlatego uwielbiam ich za atrakcyjne ceny i szybkie realizację.

Komentarze

  1. Przyznam, że lubię czytać thrillery psychologiczne, szczególnie jesienią :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobre na jesienne wieczory, twż lubię czasem poczytać

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM