Modernizacja oświetlenia?

Podobno w naszym kraju nie ma w miejsca w 100% wolnego od zanieczyszczeń świetlnych. Nawet połowa Polaków nie ma okazji zobaczyć Drogi Mlecznej, a 14 procent ma nocne niebo tak jasne, że ich wzrok  pozostaje w trybie dziennym całą dobę.

Elektryczność jest jednym z najlepiej widocznych elementów rozwoju nauki i technologii. Stało się ważną częścią życia w dzisiejszym świecie i znacząco zmieniło codzienne nawyki. Dzięki udoskonaleniu sztucznego oświetlenia zwiększyły się możliwości, które mają wpływ na wiele dziedzin życia.

Niestety nie każdy z nas nadąża za najnowszą elektrycznością, używając starych sprzętów, żarówek. Mam tu na myśli wpływ na to, aby zanieczyszczenie było mniejsze, bo dosłownie każdy z nas ma na to wpływ! Zaczynając od najmniejszych rzeczy!

Na przykład od wymiany żarówek na te bardziej energooszczędne, po sukcesywną wymianę sprzętu AGD i RTV, które także zużywają mniej energii.

A co mogą zrobić większe firmy, aby stać się lepsze dla środowiska? Tutaj z pomocą przychodzi NowaLed ILL, którzy podpowiedzą jakie rozwiązanie będzie najefektywniejsze dla danego przedsiębiorstwa. 

Komentarze

  1. Z oświetleniem trzeba rozsądne bo nie ma sensu do tematu podchodzić na odwal. Można cuda osiągnąć dobrym światłem.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM