"Pan Zły Numer" Lynn Painter

Stare komedie romantyczne mają to do siebie, że są niezapomnianymi elementami kultury. Urzekają nas swoim urokiem, humorem i przyjemnymi historiami miłosnymi. Często rozgrywają się w romantycznych sceneriach, dodając uroku ich fabule. To dzieła, które wciąż zachwycają kolejne pokolenia. Jeśli jesteście fanami dobrych komedii romantycznych, to mam dla Was książkę, która może się wam spodobać.

Jedną z głównych bohaterów powieści jest Olivia, młoda kobieta, która co chwilę wpada w tarapaty. Pewnego dnia dostaje nieoczekiwaną wiadomość z nieznanego numeru i rozpoczyna flirt z chłopakiem, który pomylił numer. Inteligentny, zabawny i wyrozumiały chłopak z czasem staje się bliski dla Liv. Pewnego dnia z nieznanych powodów "Pan Zły Numer" przestaje się odzywać. 

Drugim głównym bohaterem powieści jest Colin, współlokator Olivii. Jak w każdej dobrej komedii, chłopak jest dobrze wykształcony, dowcipny i zabójczo przystojny. Nie trudno się domyślić, że między bohaterami iskrzy niemal od początku. 

„Pan zły numer” to książka idealna na lato, taka lekka lektura na wakacje. Akcja książki rozwija się bardzo dynamicznie, przez co czas z lekturą się nie dłuży. Styl Lynn Painter mogliście już poznać w książce "Lepiej niż w filmach" i jeśli byliście zadowoleni z lektury, tym razem również się nie zawiedziecie. 

I pamiętajcie! "Pan zły numer" jak i inne gorące romanse znajdziecie w mojej ulubionej księgarni internetowej Taniaksiazka.pl. Zawsze zamawiam książki na ostania chwilę przed wyjazdem, dlatego uwielbiam ich  za atrakcyjne ceny i szybkie realizację.

Komentarze

INSTAGRAM