Letnia propozycja Vi Keeland

Czytaliście kiedyś letni, gorący romans  o namiętności, która płonie wraz z rozpoczęciem wysokich temperatur? W ciepłych promieniach słońca, dwie dusze spotykają się i rozpoczynają niezapomnianą przygodę. Ta intensywna relacja jest jak letni wiatr, który łaskocze skórę i sprawia, że serce bije mocniej.

Vi Keeland to autorka bestsellerowych romansów i powieści erotycznych. Jej twórczość odznacza się dynamicznymi fabułami, niesamowitymi wątkami i porywającymi romansami, które zdobyły serca czytelników na całym świecie.

Czas spędzony razem jest pełen przygód, romantycznych spacerów i spontanicznych podróży w nieznane. To magiczny czas, w którym uczucie rozkwita i daje owoce, powracają niezapomniane wspomnienia, które rozgrzewają serce przez długi czas.

Mam dla Was właśnie taką propozycję, gdzie znajdziesz wszystkie te elementy. Georgia i Max poznają się w dość nieoczekiwany sposób -on podszywa się pod jej partnera randki w ciemno, czuć chemię już od pierwszych chwil, tematy się nie kończą aż w końcu zjawia się właściwy mężczyzna....

Żadne z nich nie oczekiwało czegoś więcej. To miała być letnia propozycja. Zaskakująco okazuje się, że letnia miłość potrafi zaskoczyć bardziej niż niejedno uczucie budowane wiele lat. I choć od początku czuć tę nutę przewidywalności, ta historia ma do zaoferowania coś więcej...

"Letnia propozycja” to wzruszająca , piękna historia o barwach miłości, która dostarcza czytelnikowi emocjonalną podróż. Nie brakuje pikantnych scen, napisanych ze smakiem. Osobiście kocham pióro Vi Keeland, dlatego też polecam Wam tę pozycję z ręką na sercu. 

I pamiętajcie! Letnią propozycję jak i inne gorące romanse znajdziecie w mojej ulubionej księgarni internetowej Taniaksiazka.pl. Zawsze zamawiam książki na ostania chwilę przed wyjazdem, dlatego uwielbiam ich  za atrakcyjne ceny i szybkie realizację.

Komentarze

INSTAGRAM