Miłość. Seria Twisted Ana Huang

Prawdziwy hit zagranicznego rynku wydawniczego w końcu u nas! ❣️ Wiecie ile czasu zbierałam się, aby zamówić anglojęzyczną wersję? Tak długo, że w końcu @_bezwstydna zapowiedziało jej polskie wydanie, na które czekałam z niecierpliwością!

Ana Huang - autorka pełnych namiętności i uczuć romansów oraz książek z serii New Adult. Poza pianem kobieta uwielbia podróżować, kocha gorącą czekoladę i jest w związkach z wieloma fikcyjnymi chłopakami.

OPIS WYDAWCY:

On ma serce z lodu, ale dla niej… mógłby spalić cały świat.

Alex Volkov to diabeł ukryty pod maską anioła. Dręczy go klątwa przeszłości, od której nie może uciec. Napędzany tragedią oraz bezwzględnymi dążeniami do sukcesu i zemsty, nie pozwala sobie na to, by zawładnęła nim miłość.

Gdy zostaje zmuszony do zaopiekowania się siostrą swojego najlepszego przyjaciela, rodzą się w nim nieznane dotąd uczucia. Wewnętrzny lód jego serca:

pęka,

topnieje,

płonie ogniem, który może strawić znany mu świat.


Kiedy kilka dni temu książka trafiła w moje ręce zaczęłam mieć obawy, czy moja nadmierna ekscytacja jest słuszna, jednak ciekawość przebiła wszystkie inne emocje! 🙈

No i powiem jedno – nic dziwnego, że ta historia podbiła zagraniczny rynek!

Dwoje ludzi – skrajnie różnych, a jednak tak podobnych! Pozytywna ale zagubiona Ava i zamknięty ale nieprzewidywalny Alex. Każde kolejne kartki tak bardzo wzajemnie się dopełniają, że nie da się oderwać od tej historii.🤍

Tajemnica, relacja hate-love, erotyzm – ciężko napisać jest coś zachęcającego, nie zdradzając elektryzującej fabuły, dlatego zdecydowanie nie omijajcie tej lektury i poznajcie ją sami. Zapewniam dobrze spędzony czas 🤍

Współpraca reklamowa z Czwarta Strona

PS Z rokiem na rok coraz większą uwagę zwracamy na to, aby być bardziej eko i sprawiać, aby na naszej planecie jak najdłużej żyło się dobrze. Każdego dnia możemy wprowadzać małe zmiany. Ja kiedy zaczynałam, wprowadziłam lniane torby na zakupy i ogólnie na co dzień. Najlepsze od lat znajduję na stronie https://szyjemykolorem.pl/. I Wam też je polecam!

Komentarze

 1. Chętnie bym przeczytała. Już długo nie sięgałam po ten gatunek

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem przekonana, że wiele osób postanowiłam skusić się na to wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. mam nadzieję, że uda mi się trafić na tą propozycję, bo mnie zaciekawiła :)
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam wcześniej o tej książce. Z po recenzji sądzę że może to być propozycja dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio cały czas czytam o tej książce. Jestem jej ciekawa, ale boje się, że się rozczaruję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie, że ukazała się polska wersja. Jednak chyba lepiej się czyta? Słyszałam o tej książce i jest na mojej liście :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM