Bez Ciebie nie ma świąt Natalia Sońska

Macie autora, którego książki czytacie w ciemno i wiecie, że nigdy, ale to przenigdy się nie zawiedziecie? U mnie w tym wypadku jest to Natalia Sońska. Czytam wszystko, co wyjdzie spod jej pióra i jeszcze nigdy nie miałam tak, abym zawiodła się na historii którą stworzyła. Naprawdę! Co autorka zafundowała nam tym razem?

Natalia Sońska to osoba przepełniona optymizmem o dobrą energią. Autorka powieści obyczajowych, dla której pisanie jest pasją i przyjemnością. W swoich książkach zawsze udowadnia jak życie potrafi być zawrotne oraz jak za każdym razem zaskakuje na nowo. Prywatnie szczęśliwa żona, fanka słodkich wypieków oraz absolwenta prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim, obecnie żona, mama i prawniczka.

OPIS WYDAWCY:

To będą wyjątkowe święta: pełne cudów, magii i życzeń wypowiedzianych szeptem.

Życie Marii kręci się wokół pracy i opieki nad synem, którego wychowuje sama. Ogromnym wsparciem jest dla niej ojciec. Starszy pan świetnie dogaduje się z bystrym i pełnym energii siedmiolatkiem.

Kobieta niespodziewanie odnawia znajomość z Konradem, kolegą z dzieciństwa. Gdy ich relacja się rozwija, Maria coraz częściej dopuszcza do siebie myśl, że w jej sercu jest miejsce dla jeszcze jednego mężczyzny. Ojciec również chciałby zobaczyć córkę szczęśliwą, ale ma w związku z tym nieco inny plan. Pana Antoniego motywuje do działania coś jeszcze – tajemnica, którą skrywa przed najbliższymi.

Natalia Sońska w zimowej historii rozgrzewa serca rodzinną atmosferą i daje nadzieję na to, że nawet po bolesnych rozstaniach, tuż za rogiem, mogą czekać cuda. 

Niech więc zadziała magia świąt i spełnią się najskrytsze życzenia!

Bez Ciebie nie ma świąt to książka nad którą zdecydowanie warto się pochylić, przypomnieć jak miłość, rodzina - to rzeczy, które dają nam siłę, ale i ogrom radości. <3

Autorka ponownie prowadzi nas przez życie bohaterów, które nie zawsze usłane jest różami. Maria, która samotnie wychowuje synka Franka - bystrego jak na swój wiek chłopca. Jego największym autorytetem jest dziadek, bez którego młodzieniec nie potrafi wyobrazić sobie życia.

Tuż przed świętami w życiu bohaterów, a tak naprawdę za sprawą ich tajemnic dzieją się cuda - i to nie zawsze dobre.

Przepłyniecie przez tą historię i nawet znając jej zakończenie, będzie Wam mało. Wiem co mówię <3

Współpraca reklamowa Czwarta Strona

Komentarze

 1. Książki w takim klimacie mogę czytać cały rok.

  OdpowiedzUsuń
 2. To dobrze, że kolejna powieść tej polskiej pisarki też wywarła na Tobie tak spore wrażenie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, mam taką autorkę. Tess Gerritsen po prostu uwielbiam jej thrillery medyczne i nie zawiodła mnie jeszcze żadna z pozycji. Fajnie, że u Ciebie jest podobnie względem Natalii Sońskiej :)
  A takie książki lubię czytać w okresie świątecznym, więc zapisuję i oby za rok udało mi się przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. coś czuję że to może być pierwsza ksiązka którą przeczytam w grudniu :)
  zapisuje tytuł
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście, że mam takich autorów, a Natalia Sońska należy do ich grona.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM