Rewolucja od wewnątrz Michael Neill

Czy wszystko rzeczywiście da się ogarnąć? Czy rzeczywiscie zmianę najlepiej zacząć od siebie? A co jeśli nagle przed tobą ukaże się książka, która zmienia życie? A dzięki jej lektorze później będziesz mógł_a cieszyć się, że więziło się w garść, stanęło z podniesioną głową i głośno powiedziało: wszystko da się ogarnąć! 

Michael Neill, uznany na arenie międzynarodowej coach, trener osobisty i autor bestselerowych książek You Can Have What You Want, Supercoach, The Space Within oraz Creating the Impossible. Jego książki przetłumaczono na dwadzieścia cztery języki, a jego publiczne przemówienia, wykłady i warsztaty przeobraziły życie ludzi w licznych krajach na wszystkich sześciu kontynentach.*

Opis wydawcy: Jedyna rzecz, jaką musisz wiedzieć, by odmienić swoje życie.

Czy chcesz doświadczać niezwykłej jasności, spokoju i wolności nawet w najtrudniejszych okolicznościach życia?

Michael Neill, uznany na arenie międzynarodowej coach, trener osobisty i autor bestselerowych książek, dzieli się niezwykłym nowym rozumieniem mechanizmów ludzkiego życia, jednocześnie stawiając tradycyjną psychologię na głowie. Jego rewolucyjne podejście wyrasta z trzech prostych zasad, wyjaśniających skąd biorą się nasze uczucia i jak nasze doświadczanie życia może się w jednej chwili zmienić na lepsze.

Zrozumienie tych zasad pozwoli ci czerpać z głębszej inteligencji życiowej, uzyskać dostęp do naturalnej, przyrodzonej człowiekowi mądrości i wyzwolić w sobie twórcze moce. Czeka cię życie mniej stresujące, łatwiejsze i pełne poczucia łączności z szerszym porządkiem świata.

Witaj w przestrzeni, gdzie dzieją się cuda…

Jesteś gotowy, by zacząć?


Książki Michaela Neilla przetłumaczono na dwadzieścia cztery języki, a jego publiczne przemówienia, wykłady i warsztaty przeobraziły życie ludzi w licznych krajach na wszystkich sześciu kontynentach. Jest również jednym z najbardziej znanych przedstawicieli nurtu 3P.  Jeśli ktoś z Was interesuje się zagadnieniami psychologicznymi bez problemu rozszyfruję ten skrót i nie bedzie potrzebował dodatkowego tłumaczenia (3 Principles czyli – 3 Podstawy, a w skrócie 3P).

Jedynym dobrym sposobem na życie jest wzloty przeżywać z wdzięcznością, a upadki z wdziękiem. George Pransky.

Główną koncepcją książki jest pokazanie i wytłumaczenie w jasny sposób jak działają podstawowe zasady rządzące naszym umysłem. To niesamowite jak nasze myśli są twórcze i posiadają oryginalną siłę. Rewolucja od wnętrza może być jest swego rodzaju objawieniem, szczególnie dla tych z nas, którzy żyją w bardzo materialistycznym świecie. Wnikliwy autor wyjaśnia, jak każdy z nas może poprawić swoje doświadczenia i jak radzimy sobie ze wzlotami i upadkami naszego codziennego życia. Pokazuje, że nie musimy wycofywać się z życia, aby skorzystać z naszej wewnętrznej mądrości i siły by mieć bogatsze doświadczenie.

Człowiek tak długo będzie uwięziony w otwartym pokoju, jak długo nie przyjdzie mu do głowy, by pociągnąć drzwi do siebie, zamiast je pchać. Ludwig Wittgenstein

Książka jest stosunkowo krótką lekturą, jednak szczelnie naładowana wartościowymi treściami. Każdy akapit w tej pozycji ma ogromne znaczenie - warto nie pomijać żadnego zdania gdyż może nam uciec inspirująca refleksja. Lepiej zrobić sobie przerwę w czytaniu - dać sobie ochłonąć niż zignorować daną treść. 

Struktura książki jest przejrzysta i niezwykle przemyślana. Autor zaczyna od wstępu, gdzie zwięźle pokazuje główny cel stworzenia tej pozycji, a następnie opowiada o problemie danego rozdziały i na końcu podsumowanie oraz wynotowuje wiadomości najistotniejsze dla danej części.

Jeśli pragniesz żyć świadomie, żyć w zgodzie ze sobą i mieć poczucie, że świadomie kontrolujesz przeżywanie pewnych doświadczeń ta pozycja jest dla ciebie. Jestem dumna, że taka pozycję możemy znaleźć w polskich księgarniach. Część refleksji na pewno zaoszczędzi wam wielu kłótni, dramatów, agresji, nieprzespanych nocy, morza łez, stresu, złych decyzji, zerwanych relacji itd. 

WYDAWNICTWO WILCZA

*Notka o autorze pochodzi ze strony Wydawnictwa Wilcza

Komentarze

 1. Nie znam tej książki i jeszcze nie mam w planach jej przeczytać. Ale może się to zmieni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że wiele ciekawych rzeczy dowiedziałabym się z tej książki. Będę mieć ją na uwadze

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem bardzo ciekawa tych myśli z książki i chętnie skuszę się na tę lekturę w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytuję tego typu literatury, ale dobrze, że zainteresowani tematem nie rozczarują się tą pozycją.

  OdpowiedzUsuń
 5. w sumie nie czytam tego typu książęk ale tutaj coś mnie do niej przekonuje i chętnie bym ją wybrała

  OdpowiedzUsuń
 6. Tytuł zapowiada ciekawy materiał, zatem chętnie przyjrzę mu się bliżej, może dam się w niego wciągnąć. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z reguły nie sięgam po takie książki, ale o tej słyszałam i trochę się nią interesowałam. Ostatecznie jednak jeszcze jej nie zamówiłam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam tego typu ksiazki! Uwazam, ze za malo sie o nich mowi. Wszedzie widze rozne lektury na blogach ,ale rzadko stykam sie z rozwojem osobistym ,itp. Przyszedl mi od razu do glowy tekst, ktory dryfowal po calym instagramie na Nowy Rok "To nie rok ma byc lepszy, tylko ludzie ". Polecam Ci rowniez przeczytac ksiazke dr. Murphy "Potega Podswiadomosci", jesli nie czytalas. Ja wlasnie skonczylam i jestem pod wrazeniem.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 9. I used to think I would meet somebody there housecleaningmedfordoregon.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM