Na co zwrócić uwagę przy wyborze torby na laptopa?


Trochę ciężko jest mi obecnie wyobrazić sobie świat bez technologii - bez tych wszystkich sprzętów i elektroniki. Bierzemy je ze sobą praktycznie przy każdym wyjściu z domu. No bo kto wychodzi z domu bez telefonu? I z pewnością tych gadżetów jest jeszcze więcej!

Weźmy chociażby pod uwagę laptopa - sytuacja, która zastała nas prawie dwa lata temu wręcz nastawiła nas na pracę zdalną, a za co tym idzie umożliwiła nam pracę z każdego zakątka świata właśnie głównie po przez laptopy. Oczywiście nie tylko pracę, ale wszelkie zajęcia szkolne czy na studiach, a także przy obecnej sytuacji naukę czy pracę w formie hybrydowej.

Chcąc czy nie chcąc jeśli przemieszczamy się w jakiekolwiek miejsce to niesiemy ze sobą komputer. Jestem przekonana, że nie robimy tego byle jak, ponieważ to ważne narzędzie pracy i nie chcemy, aby sprzęt uległ zniszczeniu.

Myślę, że ten laptop to teraz nieodłączne narzędzie pracy wielu osób. Osobiście nie wyobrażam funkcjonowania bez niego. Nie wszystko da się zrobić mając do dyspozycji telefon -  a jeśli już to trwa to dwa razy dłużej.


Teraz - kiedy zajęcia na mojej uczelni odbywają się hybrydowo także laptop jest mi niezbędny do pracy i często, mimo, ze sale są wyposażone w sprzęt, biorę go ze sobą. Dzięki temu bez problemu mogę wrócić do tego co robiłam. To naprawdę niesamowicie wygodne.

Nie lubię jednak przetransportowywać go byle jak, dlatego jakiś czas temu wymieniłam swoją doszczętnie wysłużoną torbę na nową. Przeszperałam wiele stron internetowych w poszukiwaniu tej nowej, równie idealnej, aż w końcu znalazłam! Marka Trendhim miała taką jakiej dokładnie potrzebowałam <3

Na co zwróciłam uwagę przy wyborze?

 1. Wielkość torby - czy jest odpowiednia ani za mała ani za duża w porównaniu z moim laptopem.
 2. Regulowany pasek - bez tego ani rusz.
 3. Kolor - zdecydowanie preferuję barwy, które nie ubrudzą się przy pierwszym położeniu na podłodze, czy otarciu o zakurzoną ścianę.
 4. Wagę torby - już laptop waży swoje, więc pokrowiec na nią nie mógł być ciężki. Pamiętajmy aby dbać o swoje plecy.
 5. Poręczny uchwyt - najlepiej materiałowy, ponieważ nie ściera się zbyt szybko.
 6. Miejsce na inne rzeczy niż sam laptop - więc ładowarkę, notes, piórnik.
To dla mnie taka top 6, ale oczywiście oprócz koloru musiał pasować do mojego stylu. A torba Lazy Bear na pewno do takich należy. Kolejną zaletą z pewnością jest jej cena - naprawdę w takiej cenie (dobrej!) otrzymujemy porządnie wykonaną torbę, która starczy nam na lata. Jestem nią zachwycona!

Myślę, że to idealny pomysł na zbliżający się dzień kobiet albo mężczyzn - w zależności kogo chcemy obdarować!
Partnerem reklamowym wpisu jest trendhim.com

Komentarze

 1. Regulowany pasek i jej waga są dla mnie bardzo ważne przy zakupie torby na laptopa.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja mam jedną, niezawodną torbę, która była w zestawie, jest po prostu niezniszczalna i nie mam zamiaru jej zmieniać :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam taką nieprzemyślaną ;) była tak ciężka, że ledwo byłam w stanie ją nosić. Teraz już wybieram rozsądniej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie kolor i regulowany pas ma duże znaczenie, pierwszy by mi pasował, drugi by powieszona na wózku o nic nie uderzała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój mąż zwraca uwagę na funkcjonalność i wygodę. Musi mieć usztywniane dno i sporo przegródek.

  OdpowiedzUsuń
 6. O widzisz dzieki za wpis przydałaby mi się w końcu torba na laptopa bo zawsze ląduje gdzieś rzucony w walizce

  OdpowiedzUsuń
 7. Pasek jest obowiązkowy. Dla mnie torba musi być też sztywna ale i lekka. Generalnie ja z torby na laptopa rzadko korzystam. Ale fakt to fajny pomysł na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za te post, właśnie rozglądam się za torbą do laptopa i kompletnie nie wiem, co powinnam wybrać

  OdpowiedzUsuń
 9. Przydatne rady. Myślę, że warto też zwrócić uwagę na jakość i wykonanie, tak aby służyła nam jak najdłużej. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Sprzęty elektroniczne zawsze noszę w przeznaczonych do tego torbach. Nie wyobrażam sobie wręcz inaczej. Dlatego taki prezent byłby idealny dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Osobiście nie potrzebuję torby na laptop. Jednak wiem że dla mojego męża ważna jest waga przy wyborze takiej torby.

  OdpowiedzUsuń
 12. Torba wyglądana naprawdę super. Jest zarazem elegancka i zarówno mieszcząca laptopa jak i inne rzeczy. Popatrzę sobie na ich torby i może coś zakupię.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM