Jak chronić nasz telefon, aby służył nam na lata?

Nie ma w dzisiejszych czasach osoby, która nie posiada telefonu. Może nie każdy ma super nowoczesne urządzenie, jednak dbamy o niego jak najlepiej tylko się da, aby służył on nam jak najdłużej.

Oczywiście dbanie to pojęcie względne, bo wiem, że nie każdy przywiązuje wagę do tego i nie przeszkadza mu jeśli wygląd telefonu jest nieskazitelny.

Drugi typ to te osoby, które przesadnie dbają o swojego smartfona i wręcz panicznie przeżywają każdą ryskę, upadek czy uszczerbek.

A trzeci typ to ten, do którego sama się zaliczam, czyli typ, któremu zdarza się wypuścić telefon, ale ma na tyle szczęścia w postaci dobrej ochrony, że telefon przeżywa każdy upadek.

No i tutaj dochodzimy do sedna, czyli jak zabezpieczyć nasz telefon przed urazami? Banalne by tu było stwierdzenie po prostu uważaj na niego, bo są takie sytuację, których nie będziemy w stanie przewidzieć - telefon może się znaleźć u kogoś innego, mniej uważnego, jak na przykład dziecko, które może w każdej chwili rzucić nim tak jak zabawkę.

Dobrym rozwiązaniem będzie tutaj etui - może być ono silikonowe, metalowe czy plastikowe. Super ochroni telefon przy upadkach a przy okazji może stać się fajnym dodatkiem, ozdobnikiem i jeszcze udekorować urządzenie.

Po drugie folia, która oprócz amortyzacji zapewni super ochronę przed zarysowaniami. Jest zwykła plastikowa folia, kauczukowa, czy szkło hartowanie - także jest w czym wybierać.

No i ostatni gadżet, który pomoże wam uchronić telefon przed szkodami to uchwyt - może to być zwykły naklejany na etui, taki, który jest stworzony coś na rodzaj torebki albo konkretnie specjalistyczny jak taki, który kupujesz do auta.

Swoje ostatnie etui, jak i uchwyt samochodowy znalazłam na stronie Pancernik.eu - z całego serca mogę polecić Wam tę stronę.

A jak Wy chronicie swoje urzadzenia?

Komentarze

 1. U mnie szkło hartowane i mocne etui to podstawa w ochronie telefonu

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie zdecydowanie etui i folia ochronna, albo szklo hartowane. Moj brat jest raczej typem osoby ,ktora az zanadto dba o telefon. Ja uwazam, ale tez nie chowam go w 10 roznych pancernych opakowan :D
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście co roku zmieniam telefon i nie mam z tym problemu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze przy zakupie telefonu decyduję się na zakup wytrzymałego etui oraz rzecz jasna szkło hartowane.

  OdpowiedzUsuń
 5. Korzystam z etui i szkła, ale i tak nie gwarantuje to pełni sukcesu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam szkło i etui i bardzo to cenię. Szkło wymieniam co miesiąc średnio, taka ze mnie gapa więc ratuje mi telefon.

  OdpowiedzUsuń
 7. Za specjalnie ich nie chronię, mam co prawda ochronę na szkło, ale to w zasadzie wszystko, etui nie używam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja osobiście używm zawsze szkła ochronnego oraz etui. To u mnie podstawa, by używać telefonu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bez folii miałabym już niejeden telefon z siateczką pęknięć. Jakoś podejrzanie wyślizgują mi się z rąk. Do tego zawsze na chodniku czy innym twardym podłożu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Osobiście używam etui i szkła ochronnego, ponieważ często telefon mi gdzieś spada. Więc gdybym nie miała szkła, to pewnie byłoby po telefonie.

  OdpowiedzUsuń
 11. mam szybkę i etui, ale niestety często mi też upada, więc raczej mało go to chroni

  OdpowiedzUsuń
 12. Artykuł w sam raz dla mnie. Nowy telefon kupiłam w lipcu, we wrześniu już wymieniałam szybkę. Dobrze przynajmniej, że nei wyświetlacz.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM