Idealne prezenty last minute na Dzień Babci i Dziadka

Naprawdę nie mam pojęcia gdzie uleciał ten styczeń i dlaczego wielkimi krokami zbliżamy się do połowy pierwszego miesiąca 2022 roku! Te dni galopują jak szalone. U mnie to już jakoś szczególnie. Teraz już mam pierwsze zliczenia na studiach, kolokwium, zerówki, a pod koniec stycznia pierwszy egzamin. Zapomniałabym dodać, że na co dzień pracuję i tworzę tu dla Was! A przecież to miła rutyna w ciągu dnia.

Jak w natłoku zajęć i obowiązków nie zapomnieć o niczym? Szczerze nie mam pojęcia jak to robię, ale przyznam się, że czasem naprawdę ledwo wyrabiam :P Chociaż wolę już ten ogarnięty pęd, niż pandemiczną stagnację.

O mały włos, a w tym całym zwariowanym styczniu zapomniałabym o prezencie dla dziadków, a przecież Oni nigdy nie zapominają o moich urodzinach, dniu dziecka a nawet imieninach, które w rodzinnych stronach są bardziej celebrowane niż nawet urodziny. Na szczęście z pomocą przyszło www.murrano.pl!

Co ciekawego znalazłam na ich stronie? Na wstępie przypomnę tylko, o czym pisałam już wielokrotnie, że jestem zwolenniczką prezentów, które nie tylko będą ładnie wyglądać na półce, ale sprawdzą się na co dzień. Chociaż przy takich dniach pozwalam sobie na złamanie tej zasady i staję się trochę sentymentalna.

Otóż na ten szczególny dzień, gdzie jak co roku chce pokazać jak ważni są dla mnie dziadkowie zdecydowałam na na album, który prezentuje historię ich pięknej miłości. Na 50 rocznicę ślubu, która przypadała w sierpniu nie zdążyłam, więc odpuściłam przekładając to w planach właśnie na styczeń, chociaż znowu zrobiłam to na wariackich papierach.

Ponad to oprócz albumu zakupiłam przepiśnik z podpisem dla przyszłych pokoleń, aby zebrać te wszystkie poplamione kartki babci i spisać kultowe przepisy w jednym miejscu.

Dodatkowo dla Babci kupiłam pozłacany naszyjnik w kształcie serca, dokładki tak sam jak mam ja, bo za każdym razem gdy jestem u nich nie może się go nachwalić.

Dla dziadka natomiast zakupiłam notes z nadrukiem Kultowe hasła dziadka, ponieważ jak dziadek coś powie, to naprawdę boki zrywać! A po czasie takie teksty zwyczajnie wylatują z głowy.

Myślę, że dziadkowie ucieszą się z prezentów. A Wy co kupiliście dla swoich dziadków?

Komentarze

  1. Na Murrano mają świetne propozycje prezentowe, kilka razy kupowałam coś u nich.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM