Antologia Miłość w prezencie

Gdybym miała wymienić swój ulubiony gatunek to byłby to antologię :P No dobra to chyba bardziej rodzaj, niż gatunek. Zauważyłam, że naprawdę ciężko mi przejść obok zbioru opowiadań obojętnie. Powód jest jeden – łatwo skupić się i bez wyrzutów sumienia przeczytać jedno opowiadanie i w dowolnej chwili wrócić do kolejnych historii.

Kiedy napisało do mnie (nas) @videograf.sa nie mogłam powiedzieć nie! Ich antologia #miłośćwprezencie sprawiła, że jeszcze bardziej pokochał tę formę książek. No bo sami przyznajcie, że oprócz #targiksiążki ciężko jest spotkać twórczość tak kilku autorów w jednym miejscu.

Koniec z tymi zaletami antologii. Sami przeczytajcie opis i przekonajcie się, że już opis Was wciągnie:

Dziewięć wyjątkowych opowiadań znakomitych polskich autorek, dzięki którym zapomnicie o całym świecie.

Kolacja we dwoje? Weekend w malowniczym zakątku? A może wieczór przy kominku? Miłość czuć w powietrzu nie tylko w walentynki, a gesty i pełne czułości spojrzenia każdego dnia dają pewność, że dwa serca biją wspólnym rytmem. Ale to także przypadkowe spotkania, namiętny taniec splecionych ciał, pożądanie i uczucie, które może wrócić po latach, by w monotonię życia wnieść nadzieję na spełnienie. Miłość nie pyta o metrykę, ona przychodzi niepostrzeżenie lub spada jak grom z jasnego nieba w najbardziej nieoczekiwanym momencie.


Miłość w prezencie to po prostu dziewięć historii, z których aż kipie miłość!!! Pełnie uczucia, wrażliwości, intymności, pożądania, ale także często codzienności, którą nie zawsze potrafimy docenić.

 • "Na ratunek "Venus"". Małgorzaty Falkowskiej - dużo seksapilu i kobiecej siły.
 • "Ścieżki przeznaczenia" Katarzyny Grabowskiej - miłość jako uczucie, która nie zawsze leczy, chociaż zazwyczaj tak jest :)
 • "Śnieżka Amora" Magdaleny Jarząbek - odwaga, teksty Ewy to było naprawdę coś!
 • "Upadły anioł" Joanny Jax - ach te baby, potrafią wywołać zamieszanie :)
 • "Untouchable" Eweliny Nawary - co to były za emocje, czułam się jakby stała obok bohaterów i sama miała dostać strzał.
 • "Zabójczy szef" Romy Nowicz - namiętność i porywczość!
 • "Gorące zlecenie" Kennedy Walker - czułam się jak w środku gorącego spisku :p
 • "Mostek miłości" Magdaleny Witkiewicz - poczucie humoru i nuta romantyzmu to coś, co niezmiennie zachwyca mnie w twórczości autorki.
 • "Miłość na Rockaway Beach" Agnieszki Zakrzewskiej - Nowy York i miłość, to dopiero coś!
Gdybym miała wybrać moją ulubione historię to serce najbardziej skłoniłabym się do historii Kasi Grabowskiej, Gosi Falkowskiej i Magdaleny Witkiewicz. 

Dziewięć historii pełne ciepła, wzruszeń. Autorki zafundowały mi prawdziwy rollercoaster. Przyznam szczerze, że niektóre autorki miałam okazję poznać pierwszy raz, ale z pewnością nie ostatni.

Wydawnictwo Videograf.sa - robicie to dobrze!

Komentarze

 1. Kojarzę tę antologię, ale jeszcze nie miałam okazji czytać tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi ciekawie. Nie czytałam nigdy książki, która zawiera kilka historii ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, jak mi miło :) Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
  Katarzyna Grabowska

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo jestem ciekawa tej książki. Widziałam zapowiedzi na stronie autorki. Póki co niestety mój budżet nie pozwala mi na zakup kolejnej książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie sięgam po antologie, bo wolę książki, które w całości poświęcone są jednej historii. Opowiadania mnie nudzą.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie sięgam po małe formy literackie zebrane w jednym zbiorze a połączone wspólną tematyką, w tym samym klimacie otrzymuję różne utwory. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam kilka książek Katarzyny Grabowskiej i zawsze mnie zachwycały. Może siegnę po to opowiadanie w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślałam nad tym zbiorem opowiadań, ale jednak się nie skusiłam na ten moment. Nie mówię jednak nie.

  OdpowiedzUsuń
 9. nie jest to książka dla mnie, ale fajnie sprawdziłaby się jako prezent, np. na walentynki :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie spotkałam się jeszcze z tą antropologią, ale będę miała ją na uwadze. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM