Prezent dobry na każdą okazję?


Czy istnieje prezent idealny? Myślę, że z pewnością - tylko każdy z nas jest inny i na pewno będzie to coś innego. W końcu jedni lubią kwiatki, inni auta, a jeszcze inni coś, co zupełnie nie przyszło mi teraz do głowy.

A czy istnieje prezent dobry na każdą okazję?

Myślę, że nie do końca, ale jest jednak pewna lista rzeczy, którą możemy podarować drugiej osobie z różnych okazji. I to możemy wziąć za fakt. Zaczynając od chrztu, gdzie dla dziewczynek przewidziana jest para złotych kolczyków, albo komunia, gdzie tradycją jest podarowanie roweru (no dobra przynajmniej kiedyś tak było), albo ślub, gdzie do dzisiaj oprócz kopert z życzeniami i pieniędzmi, młodzi otrzymują sztućce, a nawet pościel.

Jakiś czas temu pisałam Wam, jak fajną pamiątką, czy właśnie prezentem jest dla mnie zegarek. I większość z Was zgodziła się. Ja sama ostatnio wkręciłam się w szukanie właśnie takich perełek zegarkowych (jeśli można to tak nazwać i czy w ogóle jest to poprawne) i za każdym razem jak tak szperam, przekonuję się, że sklepy internetowe to złoto i jeden z lepszych wynalazków Internetu!

Ileż ciekawych modeli można tam znaleźć i to w naprawdę rozsądnych cenach. Moje najnowsze odkrycie to strona WEST WATCHES. No design w połączeniu z technologią to prawdziwy obłęd!

Polecam serdecznie. A Wy wolicie zakupy online, czy stacjonarnie?

Komentarze

 1. Myślę, że taki zegarek jest naprawdę odpowiedni na każda okazję. Jeśli zna się trochę osobę i jej styl to na pewno można dobrać jakiś idealny zegarek. Praktyczny prezent.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ostatnio właśnie dałam zegarek mojemu bratu na urodziny. To naprawdę praktyczny prezent i można dać dosłownie każdemu. Prosty, klasyczny prezent.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zegarek jest zawsze dobrym pomysłem na prezent, przydaje się w różnych okresach życia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że jest to prezent uniwersalny. Warto znaleźć jakiś ładny model.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zegarek to dobry pomysł na prezent, sprawdza się na wiele okazji i jest przydatnym upominkiem

  OdpowiedzUsuń
 6. Zegarek to dobry prezent jednak nie dla każdego. Np u mnie w rodzinie mało kto w ogóle nosi zegarek. Ja sama nie jestem również zegarkowa raczej on mi na ręce tylko przeszkadza.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdecydowanei ostatnio więcej zamawiam online jeśli chodzi o zakupy przemysłowe czy odzież.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedyś ktoś mi mówił, że nie kupuje się zegarków na prezent, bo to przynosi pecha, ale ja w to nie wierzę. Uważam, że zegarek to prezent niemal idealny!

  OdpowiedzUsuń
 9. oboje z mężem bardzo lubimy zegarki, więc nie trzeba nas dwa razy namawiać ;-) chociaż gdybyśmy byli przesądni to nie było by dobre ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mój mąż bardzo lubi zegarki i takie również by mu się spodobały. Są przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajny prezent, tylko czy dla każdego, to nie wiem... Ja noszę jedynie smartwatcha i raczej bym go nie zastąpiła zwykłym zegarkiem.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten czarny zegarek naprawdę prezentuje się całkiem nieźle jak dla mnie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM