Uprzyjemnianie własnego środowiska?


Każdy z nas obecnie przebywa w jakimś miejscu w Polsce, w Europie, czy na świecie. Z racji obecnej sytuacji pandemicznej najprawdopodobniej większość z nas większość czasu przebywa w domu, dlatego myślę, że warto tą przestrzeń sobie samemu udogodnić, tak aby w danym miejscu czulibyśmy się jak najlepiej to tylko możliwe.

Przez ostatni rok dobitnie przekonaliśmy się o tym, że przestrzeń, w której żyjemy jest ważna. Wielki rozkwit w internecie przeżyło hasło działka rekreacyjna oraz jak ulepszyć swoje wnętrze. Świadczy to tylko o tym, że staliśmy się bardziej świadomi środowiska w jakim żyjemy. I bardzo dobrze, w końcu nikt nie zrobi tego za nas.

Ponad 40% Polaków mieszka w blokach. Czas pandemii pokazał, że często wśród blokowisk z wielkiej płyty, podczas kiedy parki, lasy były zamknięte, każdy marzył o swoim skrawku raju na świeżym powietrzu. Markety budowalne przeżywały prawdziwe oblężenia pozostając niemal cały czas otwarte. 

Dużo osób upiększało swoje balkony, ale także i robiło generalne remonty. Same z Igą jesteśmy tego doskonałym przykładem. Po dobrych kilku latach, kiedy siedząc w pokoju niemal całą dobę w końcu postanowiłyśmy coś w nim zmienić, aby nie musieć ciągle patrzeć na te same różowe ściany. 

A z racji tego, że ubiegłoroczne wakacje spędzane były głównie także w czterech kątach to ostatnim, już trzecim najczęściej wyszukiwanym słowem były klimatyzatory. Urządzenie dające orzeźwienie w mieszkaniu, kiedy za oknem panuje skwar. I co ciekawe wcale nie jest to takie drogie jak się wszystkim wydaje.

Pamiętajcie, że nasz komfort jest ważny i nie zapominajmy o tym każdego dnia. Nasze środowisko ma być nam przyjazne i życie w nim ma sprawiać nam przyjemność.Komentarze

Prześlij komentarz

INSTAGRAM