Stara miłość nie rdzewieje Denise Grover Swank

Czy znacie to porzekadło, że stara miłość nie rdzewieje? Jestem pewna, że tak i same/i potwierdzicie, że zawiera ono w sobie ziarno prawdy. Nie raz mówi się, że właśnie te pierwsze miłości są nie tylko najbardziej romantyczne i emocjonalne, ale także najczęściej przez nas wspominane. To w końcu na nich uczymy się bycia z kimś, dostrzegania potrzeb drugiej osoby, a także nieraz sztuki kompromisu. Czy po latach taka miłość może powrócić, wywracając poukładany już świat do góry nogami?

Denise Grover Swank to autorka bestsellerowych powieści, które sławy zyskały niemal na całym świecie. W Polsce popularność zyskała dzięki książce Przypadkowy Narzeczony. Urodziła się w Kansas City w stanie Missouri. Po dziewiętnastym roku życia postanowiła zostać koczowniczką, mieszkając w pięciu miastach, czterech stanach i dziesięciu domach w ciągu dziesięciu lat. Oprócz języka ojczystego mówi trochę po hiszpańsku i chińsku. Obecnie prowadzi zwariowane życie u boku męża oraz szóstki dzieci.

OPIS WYDAWCY:

Pierwsza miłość na zawsze pozostaje w sercu. Jeśli masz ochotę poznać historię pani adwokat Blair oraz jej starą i prawdziwą miłość, czyli Garretta, sięgnij po "Stara miłość nie rdzewieje".

Tych dwoje ma już związek za sobą, ale co się stanie, kiedy ich drogi znowu się skrzyżują? I to tuż przed ślubem Blair z innym mężczyzną! Jednak nie tym, którego szczerze kocha...

Blair Hansen doświadczyła już raz złamanego serca, podchodzi więc sceptycznie do związków między kochającymi się osobami. Pracuje jako adwokatka od rozwodów i ma idealnego narzeczonego, który pasuje do jej życia. Nic dziwnego, że kiedy w jej otoczeniu znów pojawia się Garrett Lowry - przyjaciel ze szkoły prawniczej - bohaterka czuje, jakby nie mogła złapać oddechu.

Wszystko zostało już przygotowane, ale nagle jej decyzje stają pod znakiem zapytania. Zaczyna się zastanawiać, czy prawdziwa miłość może tak łatwo zostać zagrzebana. Zmiany tuż przed tak ważnym wydarzeniem nie są czymś, czego potrzebuje. Nawet jeśli jej pierwsza miłość postanawia w końcu o nią zawalczyć. Blair jest pewna, że zjawi się na ślubnym kobiercu w wyznaczonym terminie, tylko który pan młody znajdzie się tam obok niej?

Stara miłość nie rdzewieje to kontynuacja książki Przypadkowy Narzeczony.  Przyznam szczerze, że fajnie było ponownie wrócić do bohaterów i sprawdzić, co tym razem autorka dla nich przygotowała. Kiedy w pierwszej części bliżej poznajemy Megan, czytelnik w kolejnej serii chciał poznać bliżej kolejną z przyjaciółek. Tym razem jest to Blair.

Jej życie po pięciu latach od rozstania zmieniło się dość diametralnie. Ma sielskie życie u boku narzeczonego oraz wymarzoną pracę. Czy to jest jednak jej szczyt marzeń? Nic nie zdradzę, ponieważ sami musicie się przekonać :p

Sama książka jest lekka, humorystyczna, ale co nie oznacza, że zabraknie w niej wzruszeń. Pióro autorki bardzo przypadło mi do gustu i cieszę się, że w planach jest już tłumaczenie kolejnej części i to przez uzdolnioną tłumaczkę Lucynę Wierzbowską, ponieważ naprawdę dobrze oddała styl autorki. Zaraz pewnie zastanowicie się skąd to wiem - przeczytałam darmowy fragment w ojczystym języku.

Stara miłość nie rdzewieje, jak i inne książki dla kobiet znajdziecie w mojej ulubionej księgarnii Taniaksiazka.pl, którą uwielbiam za niezwykle atrakcyjne ceny.Komentarze

  1. Nigdy nie słyszałam o tej książce. Muszę przyznać, że jest w moim stylu. Na pewno kiedyś wyląduje w moim koszyku, a później na półce w domu. Dzięki za propozycję ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam już tę książkę i bardzo mi się podobała. Polecam każdemu, bo ma to "coś" w sobie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM