Słuchaj głosu serca Natalia Sońska

Kochani to już czas! Czwarta Strona właśnie wypuściła serię świątecznych książek pełnych magii, miłości. Dzisiaj recenzja mojej ulubionej pisarki, zapraszam.


Natalia Sońska to osoba przepełniona optymizmem o dobrą energią. Autorka powieści obyczajowych, dla której pisanie jest pasją i przyjemnością. W swoich książkach zawsze udowadnia jak życie potrafi być zawrotnie oraz jak za każdym razem zaskakuje na nowo. Prywatnie szczęśliwa żona oraz absolwenta prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Jagna od zawsze kochała góry – tę miłość ma we krwi, bo z Zakopanego pochodzą jej mama i babcia. Choć rodzina wypytuje o potencjalnego narzeczonego, Jagna jest samotna. Ma tylko pracę i codzienne obowiązki w oddalonym od przepięknego południa Polski dużym mieście.

Gdy wreszcie poznaje wymarzonego mężczyznę, zaprasza go na święta do rodzinnego domu, by poznał jej bliskich. Jednak mama Jagny, rodowita góralka z charakterem, niechętnie patrzy na jej nowego wybranka. Czy kobieca intuicja dobrze jej podpowiada? Jagna jest przecież tak szczęśliwie zakochana…

Książę przeczytałam w jeden dzień! Już od pierwszych chwil tak bardzo zżyłam się z Jagną oraz jej życiem, że nie potrafiłam oderwać się od historii. Przez co dzisiaj czeka mnie sporo nauki na studia, ale było warto.

Same wydanie jest absolutnie obłędne! Jak zwykle pięknie zaprojektowana szata graficzna!

Sama bardzo kocham Zakopane i czytając książkę miałam wrażenie jakbym tam była! Wszystko było tak realistyczne, ten kojący widok gór, wspinaczka górska, widoki. Aż sama nabrałam ochotę na zimową, górską wspinaczkę razem ze swoją paczką. Osobiście nigdy nie spałam w schronisku, więc na pewno byłoby to fajne, nowe doświadczenie. Mam nadzieje, że uda mi się to zrealizować tej zimy.

Wątek miłosny idealnie tutaj łączy się z wątkiem turystycznym. To takie połączenie przewodnika turystycznego z wyższej półki razem z miłością oraz empatią.

Jagna to bardzo wrażliwa dziewczyna, która tak jak każdy szuka swojego miejsca na ziemi, gdzie poczuje się bezpieczna oraz kochana. W końcu poznaje Piotra, który wydaje się być ideałem: pełen troski i miłości. 

Czy jednak aby na pewno? Kto w tej pięknej bajce okaże się złym wilkiem, a kto uratuje niewinne serce? Przekonajcie się same!
Za możliwość przeczytania dziękuję Wydawnictwu Czwarta Strona

Ps. Czy wiecie jaki jest najprostszy sposób na efektowną reklamę? To ścianki reklamowe, które przy dobrym zaprojektowaniu, designie przyciągną uwagę nie jednego przechodnia. A oto przecież chodzi w dobrej reklamie, prawda?

Komentarze

 1. Lubię Zakopane i Tatry:), ale niestety romansów już nie bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Juz po waszej notce na fanpage dopisałam ten tytuł do grudniowych czytanek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Recenzja sugeruje, że to lekka, przyjemna lektura na zimowe wieczory :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie do końca nasze książkowe klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Może i mi przypadnie do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam historie ze świętami w tle :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Góry i miłość!♥️ Czy trzeba coś wiecej!??♥️

  OdpowiedzUsuń
 8. Zazdroszczę możliwości przeczytania, bo niestety ostatnio tak mam, że jak nie dostanę czegoś do recenzji, to nie mogę znaleźć czasu, by to przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 9. Brzmi świetnie, przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Można się rozmarzyć czytając

  OdpowiedzUsuń
 11. Na nadchodzący czas doskonała!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM