Pomyśl o tym wcześniej!

Pamiętasz swój pierwszy dzień w szkole? Stajesz przed samym wejściem i uświadamiasz sobie, że przez najbliższych kilka lat będziesz tam spędzać niemal każdy dzień. Dla każdej ze stron- zarówno dzieci, jak i rodziców to wielka chwila.


Rodzice stoją przed naprawdę masą wyborów. Zaczynając od wyboru placówki, zakupu wszystkich potrzebnych przyborów, a kończąc na myślach o bezpieczeństwie zarówno podczas lekcji jak i po skończonych zajęciach.

I naprawdę warto myśleć i pamiętać o takich sprawach. Pomyśl, że zakup polisy pomoże zapewnić Tobie i twojej rodzinie pewną swobodę finansową w razie niespodziewanego zdarzenia. A takich jest cała masa.

Jeśli nadal się wahasz to zastanów się, przed czym odczuwasz obawę. Na pierwszą myśl zapewne przychodzi Ci śmierć i choroba- zarówno twoja, jak i twoich bliskich. Chwilę później pomyślisz o pożarze, zalaniu lub kradzieży twojego domu. Zdajesz sobie sprawę, że na takie zdarzenia nie masz wpływu, ale już dzisiaj możesz złagodzić ich skutki.

Nationale - Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działa w Polsce od 2 sierpnia 1994 roku. Znajduje się w czołówce ubezpieczycieli zabezpieczających przyszłość finansową ponad pół miliona Klientów. 

Mają bogatą ofertę polis, a kiedy chcesz ubezpieczyć swoje dziecko masz aż 3 pakiety do wyboru! Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Umowę możesz zawrzeć online, co na pewno zaoszczędzi Ci czasu. Co ważne, zawarcie umowy ubezpieczenia potwierdzają po przez wysyłanie SMS-a oraz wystawiając Dokument ubezpieczenia, który dostaniesz e-mailem. Umowa jest zawierana na rok i tyle trwa wynikająca z niej ochrona ubezpieczeniowa Twojego dziecka. 

Odszkodowanie wypłacane jest od razu po zgłoszeniu zdarzenia! Do wniosku wystarczy dołączyć potrzebną dokumentację medyczną i w krótkim czasie otrzymasz swoje odszkodowanie. Przykładowo jeśli twoje dziecko w wyniku wypadku zwichnie bark to w pakiecie Premium otrzyma 900 zł. Pełną ofertę oraz dostępne pakiety możecie zobaczyć TUTAJ

Co ciekawe pierwsze zakłady ubezpieczeniowe powstały ponad 400 lat temu. Ludzie byli uważnymi obserwatorami i zauważali, że w ich domach jak i sąsiadów często zdarzają się pożary. Nawet jeśli ludzie nie byli pewni, czy pożar w ogóle się zdarzy, to byli skłonni co miesiąc płacić na ten cel, by w razie nieszczęścia móc poradzić sobie. Tak powstały kasy ogniowe – starsze siostry dzisiejszych zakładów ubezpieczeniowych. Z czasem rynek ubezpieczeniowy rozwinął się, aż doszliśmy do czasów, w których żyjemy. 

Korzystajmy z tego, że możemy zabezpieczyć swoją przyszłość. Nasze życie i zdrowie jest bezcenne, dlatego warto zadbać o ubezpieczenie już dziś. W Nationale - Nederlanden ubezpieczenie dziecka wykupiło dotychczas 84 000 rodziców. Dołącz do nich!

Komentarze

 1. Ubezpieczenie jest bardzo ważne, a większość ludzi niestety uważa, że to zbędny wydatek. Często słyszę, że ''jestem za młody na ubezpieczenie''

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dobrze ,z ę te dylematy już za mną, Choć na ich miejsce przyszły inne. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa historia zakładów ubezpieczeń zaglądne do oferty.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja mam ubezpieczone wszystko bo jednak warto wydać kilkadziesiąt zł a później spać spokojnie. co do pierwszego dnia w szkole, swojego nie pamiętam

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje dzieci ubezpieczone są ze mną ale córka równeiż dodatkowo jeszcze w przedszkolu

  OdpowiedzUsuń
 6. akurat tam mam ubezpieczenie, a dodatkowe dla dzieci to jest dobra myśl

  OdpowiedzUsuń
 7. Ubezpieczenie jest niezbędne. Nigdy nie wiadomo co może sie zdarzyć, warto być przygotowanym

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ciekawy wpis. Zastanowię się nad tą polisą.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ubezpieczenie dzieci jest niezwykle ważne. Hania podczas pobytu w szkole mała rozcięty łuk brwiowy i z ubezpiczenia wszystko pokryliśmy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, że wszystko skończyło się szczęśliwie ;) I, że pomyślałaś wcześniej o ubezpieczneniu

   Usuń
 10. Sama wykupiłam dodatkowe ubezpieczenie, moje dzieci też mają

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM