Piękna opowieść o bohaterach, którzy w są po wielu przejściach - Spark - Vi Keeland

Zamieniony bagaż, wspólna kawa i szalony weekend. Czy to nie brzmi Wam jak połączenie idealne? Dwie obce osoby, które połączył przypadek i w jeden weekend stają się bratnimi duszami. Tylko czy los na pewno widzi dla nich szczęśliwe zakończenie?


Opis wydawcy: Za pierwszym razem wystarczyła jedna iskra, by wywołać pożar, którego nie mogli ugasić. Czy pozwolą, by to wydarzyło się ponownie?

Jaka jest szansa, że walizka zabrana omyłkowo z lotniska okaże się należeć do mężczyzny tak przystojnego, że aż zapiera dech? Autumn przekonała się, że filmowe scenariusze czasem przydarzają się również zwykłym dziewczynom. Między nią a tajemniczym Donovanem, właścicielem walizki pełnej drogich ciuchów, iskrzy od razu, a wspólnie spędzony weekend okazuje się elektryzującą przygodą, której finałem może być tylko… ucieczka!

Co może zrobić dziewczyna, która spotka przystojnego, bystrego i zabawnego faceta ze swoich snów? Oczywiście wyjść bez pożegnania, gdy tylko ten ideał pójdzie pod prysznic. W Nowym Jorku mieszka przecież osiem milionów ludzi, więc jakie są szanse, że znowu na niego wpadnie? I to tuż po tym, kiedy zacznie spotykać się z jego szefem?


Dziewczyna chciałby zapomnieć o znajomości, którą rozpoczęła i zakończyła dość szybko. Wszystko było by idealne gdyby nie fakt, że zaczęła spotykać się z szefem Donovana… Los zdecydowanie nie działa na jej korzyść.

Donavan jest upartym i niezwykle wytrwałym bohaterem. Zarówno w relacjach zawodowych jak i prywatnych. Natomiast Autumn jest równocześnie szalona i zagubiona w otaczającym ją świecie. Widać, że oboje bardzo się potrzebują, przez co my jako czytelnicy chcemy czytać o nich razem jeszcze więcej cały czas więcej. 

I tutaj może pojawić się małe rozczarowanie, ponieważ w mojej opinii akcja rozkręca się bardzo powoli, jednak punkty kulminacyjne są intrygujące i ostatecznie nie pozawalają odłożyć lektury w kąt.

Vi Keeland może pochwalić się pokaźną liczbą książek wydaną w naszym kraju i ta również była tego warta. 

Najnowszą książkę Keeland ,,Spark", jej pozostałe powieści oraz inne gorące lektury znajdziecie w naszej ukochanej księgarni Taniaksiazka.pl, którą niezmienne uwielbiamy za niskie ceny i przede wszystkim za błyskawiczne dostawy.

PS Jeśli prowadzicie swoją działalność oraz bierzecie udział w targach promujących Waszą działalność, a także chcecie być tam bardziej zauważalni - idealnym rozwiązaniem są standy reklamowe, które pozwolą w atrakcyjny sposób wypromować asortyment.

Komentarze

  1. Bardzo lubię twórczość Vi Keeland, dlatego z przyjemnością sięgnęłam po jej najnowszą książkę “Spark”. Historia opowiada losy Autumn i Donovana, którzy przez pomyłkę mylą swoje walizki na lotnisku. Ta pomyłka doprowadziła ich do wspólnej kawy i trzech dni w swoim towarzystwie. Autumn kierowana swoimi demonami przestraszyła się tej relacji i ucieka od mężczyzny bez żadnego pożegnania. Niespodziewanie dziesięć miesięcy później znów przypadkowo są na siebie skazani i tym razem już nie ma mowy o tym, że nie mieszało w tym udział przeznaczenie. Jak możecie zauważyć “Spark” jest lekkim romansem z nutką trudnej przeszłości bohaterów. Tym razem mówimy o trudnej przeszłości zarówno Autumn jak i Donovana. Oboje skrywają demony, które ukształtowały ich charaktery. Historia ta jest bardzo romantyczna. Przepełniona jest uczuciami, troską i miłością. Mi osobiście zabrakło w niej akcji i małego dramatu. Nie będzie to moja ulubiona książka autorki, ale nie uważam, żeby była zła, dlatego zachęcam do przeczytania. <3

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM