Osiągnąć pozycję?


Jak nie już nie raz pisałam, iż same treści to niestety nie wszystko. Czasem wybitnie napisany tekst nie ujrzy tak wiele osób, jak na przykład totalnego kiczu. Co sprawia, że tak się dzieje? 


Bardzo dobrze napisany tekst zarówno pod względem merytorycznym jak i ortograficzny to niestety tylko połowa sukcesu. Szkoda, bo jest tak wiele genialnych treści, której większość z nas nigdy nie pozna.

Dlaczego więc jedna treść jest bardziej popularna od drugiej?

Skuteczna promocja strony w internecie to obecnie must have. Kampanie Reklamowe z Afterweb to zapewnienie sobie jak najwyższych wyników wyszukiwania w wyszukiwarce. Same korzystałyśmy z tej opcji, ponieważ po tylu latach pisania wiemy, że treść to nie wszystko.

Dojrzenie do takiej decyzji trochę nam zajęło, ponieważ szczerze wierzyłyśmy, że już same nasze słowa wystarczą. Teraz nie boimy się przyznać, że owszem, raz na jakiś czas zdarza nam się korzystać z płatnych kampanii reklamowych, ale wiemy też, że przynosi to korzyści, ponieważ trafia do nas więcej osób.

Tego typu kampanie mają wiele korzyści, ponieważ przede wszystkim pozwalają precyzyjnie dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców, Google to największa wyszukiwarka, przez co dotrzeć można do wielu odbiorców. Dodatkowo reklamę ukierunkowuje się na konkretne dane, wpis, słowo.

Myślę, że dalej nie muszę wymieniać :)

Co sądzicie o kampaniach reklamowych? Jaki macie do nich stosunek?Komentarze

 1. kiedy będę sławną blogerką na pewno zgłoszę się do takiej agencji :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie brałam pod uwagę takiej kampanii na blogu. Ale może to nie jest głupi pomysł?

  OdpowiedzUsuń
 3. Reklama zawsze ma moc, jeśli chce się zaistnieć ze swoją treścią czy produktem. Myślę że wiele blogerek z takiej możliwości korzysta

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że taka kampania reklamowa to bardzo dobry pomysł. Może kiedyś sama się na coś takiego zdecyduję. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny pomysł, jak będę potrzebować reklamy to myślę, że chętnie się zgłoszę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama zastanawiałam się nad zatrudnieniem takiej profesjonalnej agencji, Na razie jednak pozycjonuję bloga sama i całkiem przyzwoicie mi to idzie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Prawdę powiedziawszy, to nigdy się nad tym nie zastanawiałam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Reklama to bardzo dobre źródło promocji. Jeśli ktos zarabia na blogu czy swojej stronie, jak najbardziej powinien w nią zainwestować.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja je szczyt nie dojrzałam do płatnych kampanii. Może kiedyś do tego dorosnę. Na razie sama staram się "promować mojego bloga".

  OdpowiedzUsuń
 10. Super pomysł. Taka kampania to świetne źródło promocji :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Już nie raz na własnej skórze zobaczyłam, że czasem warto zapłacić i mieć coś zrobione raz a dobrze niż samemu próbować i w sumie nic nie osiągnąć. Zwłaszcza w internecie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Czasami warto zapłacić za coś co ktoś potrafi dobrze zrobić :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM