Znajdźmy słowo klucz!


Nie od dzisiaj wiadomo, że aby twoje słowa zobaczyła jak największa ilość osób często nie wystarczy dobrze napisany tekst.


Niestety to fakt. Jednak też nie można temu nie zaradzić. Na wszystko w życiu można znaleźć rozwiązanie (całe szczęście). 

Już nie raz pisałam o pozycjonowaniu, ale najogólniej chodzi o to,  aby w wynikach wyszukiwania nasza strona internetowa znajdowała się jak najwyżej. Nasz post powinien zawierać jak najwięcej konkretnych słów klucz, tak aby po nich internauci mogli wyszukać nas i uznać naszą stronę za idealną do zagłębienia się w konkretny temat.

Niby nic trudnego, a jednak nie każdy potrafi się zając tym samym. Dobór słów często bywa problematyczny, a zdecydowanie jest to czynnik decydujący

Na szczęście istnieją firmy, które zajmą się tym w profesjonalny sposób, podprawiając widoczność strony w wyszukiwarce. Do takich firm, osobiście przez nas sprawdzoną, mogę zaliczyć Afterweb. Pozycjonowanie stron w Afterweb, to naprawdę czysta przyjemność! Oprócz pozycjonowania zajmują się także optymalizacją stron oraz skuteczną kampanią reklamową linków sponsorowanych.

Osobiście po tylu latach prowadzenia bloga oddałam pozycjonowanie w ręce osób, które są do tego odpowiednio przeszkolone. Zasięgi są zdecydowanie lepsze, dlatego i Tobie polecam, bo naprawdę nie pożałujesz.


Komentarze

 1. Pozycjonowanie to dość trudny temat, staram się sama coś tam działać, ale coraz częściej zastanawiam się nad tym, aby skorzystać z pomocy profesjonalistów. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja sama piszący posty nigdy nie myślę o słowach kluczach. może to błąd . pozycjonowanie jest wazne gdy chcemy odnieść sukces w internecie

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście chciałam wynająć profesjonalistów, ale stwierdziłam, że to dla mnie zbyt kosztowne. Zrobiłam kurs SEO i sporo czytam. Staram się stosować do zasad i udaje mi się wspinać coraz wyżej w google.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie pomyśle o oddanie się w ręce tej firmy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja osobiście nie zarabiam, bo jestem dopiero w drugiej klasie liceum, więc czas na zarabianie jeszcze mam, więc nie stać mnie na wynajęcie jakiś profesjonalistów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dopiero zaczynam z blogowaniem i nawet nie myślałam o tym, aby zwracać uwagę na słowa klucze. Może rzeczywiście warto się w to trochę zagłębić. Firmy póki co nie biorę pod uwagę, ale sama będę się starała robić to lepiej niż do tej pory. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie muszę tak pomału przymierzyć się aby oddac pozycjonowanie komuś.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pozycjonowanie, zwłaszcza na początku kariery czy to firmy, czy to bloga, może stwarzać problemy. Jeśli mamy na to pieniądze, warto nie iść w ciemno, a zawierzyć komuś, kto się na tym zna.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pozycjonowanie to ważna sprawa i warto ją powierzyć firmie która zna się na rzeczy i jest w stanie Nam pomóc w tej kwestii .

  OdpowiedzUsuń
 10. Pozycjonowanie stron to ważna sprawa. Odkąd zaczęłam stosować rady mojej koleżanki, to mam dużo więcej wyświetleń.

  OdpowiedzUsuń
 11. Temat pozycjonowania jest bardzo ważny, aczkolwiek dość trudny do samodzielnego ogarnięcia.

  OdpowiedzUsuń
 12. ja jak na razie stawiam na własną wiedzę i możliwości, jednak kiedy zostanę sławną blogerką to na pewno się do takiej firmy zgłoszę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Dopiero zaczynam pisać bloga i nie jest to takie 5207418 proste jak się spodziewałam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM