Ja chyba zwariuję!


Czy przypadkowe spotkanie w szpitalu psychiatrycznym zwiastuje coś dobrego? Czy można wytrzymać z nadopiekuńczą mamą? Uwierz mi, że wszystko jest możliwe. 

Agata Przybyłek to osoba o niezwykle lekkim piórze, studentka psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, autorka powieści kobiecych, blogerka i recenzentka (prowadzi bloga „Informator Czytelniczy”). Przygodę z literaturą zaczęła od opowiadań, z których  kilka  zostało nagrodzonych w różnych konkursach literackich, ukazało się drukiem, potem pisała wiersze, a następnie powieści. To tym oddała swoje serce. 

Ja chyba zwariuję" to tak naprawdę powieść o tym, że miłość może nas dopaść wszędzie, nawet w szpitalu psychiatrycznym, a samodzielna i silna kobieta również potrzebuje, czasami czułości, mimo, że może twierdzić inaczej. 

Nina to dwudziestodziewięcioletnia kobieta, mama dwójki dzieci, która nie może liczyć na swojego byłego męża. Bohaterka stara się być silną i niezależną, jednak nie zawsze jej to wychodzi. Jej nadopiekuńcza mama zakłada jej konto na portalu randkowym, aby znaleźć miłość jej życia, czasem zdarza się jej zaspać i nie dowieźć dzieci na czas do szkoły. Do tego wszystkiego ostatnio potrąciła samochodem wychowawczynię Kalinki, w pracy musi ukrywać się przez oszalałym z miłości panem … I wtedy poznaje Jacka. 

Jacek to lekarz, który pracuje z Niną w jednym szpitalu. Nie dawno, nie chcąc aby jego matka czuła się samotnie, po śmierci swojego ojca przeprowadza się znowu do Brzózek. Jednak nadopiekuńczość jego rodzicielki Anity doprowadza do tego, że Jacek musi leczyć się na nerwice. Między dwojgiem bohaterów z czasem powstaje niezwykła wieź, która może zmienić ich oboje...

Książka Agaty Przybyłek to świetna pozycja, którą łączy w sobie odrobinę komedii i romansu. Znajdziecie w niej masę zabawnych sytuacji oraz zwrotów akcji. Autorka idealnie połączyła losy naszych bohaterów z życiem codziennym  szpitala psychiatrycznego

"Ja chyba zwariuję!" to mieszanka zabawnych zbiegów okoliczności, które nie raz przyprawiają o zawrót głowy. Powieść idealnie sprawdzi się na gorącej plaży, czy deptaku. 

Komentarze

 1. Brzmi ciekawie. Chętnie zajrzę do książki

  OdpowiedzUsuń
 2. Musi być bardzo zaskakująca! Lubię książki w których dużo się dzieje, chętnie po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna lektura, bardzo przyjemnie i szybko się ją czyta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka kusząca- okładka też spoko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mówią, żeby nie oceniać książki po okładce ;) Jednak tą można :D

   Usuń
 5. Słyszałam o tej autorce. A historia wydaje się być intrygująca :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja chyba też zwariuję, więc ta książka musi być moja! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie! Książka dla książkowych wariatów :D

   Usuń
 7. Zapowiada się całkiem w porządku! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. myślę, że książka by mi się spodobała i ma też fajną okładkę , niby prosta i bez udziwnień, ale coś mnie przyciąga :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię takie książki, lekkie i przyjemne. Muszę poszukać tej pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 10. Z tego,co wiem teraz wychodzi książka o drugiej siostrze - Elizie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Skusiłam się na tę książkę, ze względu na bardzo ładną okładę, ale pokochałam Ninę już od pierwszych stron. Wspaniała książka.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM