Pomyśl o tym wcześniej!

Pamiętasz swój pierwszy dzień w szkole? Stajesz przed samym wejściem i uświadamiasz sobie, że przez najbliższych kilka lat będziesz tam spędzać niemal każdy dzień. Dla każdej ze stron- zarówno dzieci, jak i rodziców to wielka chwila.


Rodzice stoją przed naprawdę masą wyborów. Zaczynając od wyboru placówki, zakupu wszystkich potrzebnych przyborów, a kończąc na myślach o bezpieczeństwie zarówno podczas lekcji jak i po skończonych zajęciach.

I naprawdę warto myśleć i pamiętać o takich sprawach. Pomyśl, że zakup polisy pomoże zapewnić Tobie i twojej rodzinie pewną swobodę finansową w razie niespodziewanego zdarzenia. A takich jest cała masa.

Jeśli nadal się wahasz to zastanów się, przed czym odczuwasz obawę. Na pierwszą myśl zapewne przychodzi Ci śmierć i choroba- zarówno twoja, jak i twoich bliskich. Chwilę później pomyślisz o pożarze, zalaniu lub kradzieży twojego domu. Zdajesz sobie sprawę, że na takie zdarzenia nie masz wpływu, ale już dzisiaj możesz złagodzić ich skutki.

Nationale - Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działa w Polsce od 2 sierpnia 1994 roku. Znajduje się w czołówce ubezpieczycieli zabezpieczających przyszłość finansową ponad pół miliona Klientów. 

Mają bogatą ofertę polis, a kiedy chcesz ubezpieczyć swoje dziecko masz aż 3 pakiety do wyboru! Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Umowę możesz zawrzeć online, co na pewno zaoszczędzi Ci czasu. Co ważne, zawarcie umowy ubezpieczenia potwierdzają po przez wysyłanie SMS-a oraz wystawiając Dokument ubezpieczenia, który dostaniesz e-mailem. Umowa jest zawierana na rok i tyle trwa wynikająca z niej ochrona ubezpieczeniowa Twojego dziecka. 

Odszkodowanie wypłacane jest od razu po zgłoszeniu zdarzenia! Do wniosku wystarczy dołączyć potrzebną dokumentację medyczną i w krótkim czasie otrzymasz swoje odszkodowanie. Przykładowo jeśli twoje dziecko w wyniku wypadku zwichnie bark to w pakiecie Premium otrzyma 900 zł. Pełną ofertę oraz dostępne pakiety możecie zobaczyć TUTAJ

Co ciekawe pierwsze zakłady ubezpieczeniowe powstały ponad 400 lat temu. Ludzie byli uważnymi obserwatorami i zauważali, że w ich domach jak i sąsiadów często zdarzają się pożary. Nawet jeśli ludzie nie byli pewni, czy pożar w ogóle się zdarzy, to byli skłonni co miesiąc płacić na ten cel, by w razie nieszczęścia móc poradzić sobie. Tak powstały kasy ogniowe – starsze siostry dzisiejszych zakładów ubezpieczeniowych. Z czasem rynek ubezpieczeniowy rozwinął się, aż doszliśmy do czasów, w których żyjemy. 

Korzystajmy z tego, że możemy zabezpieczyć swoją przyszłość. Nasze życie i zdrowie jest bezcenne, dlatego warto zadbać o ubezpieczenie już dziś. W Nationale - Nederlanden ubezpieczenie dziecka wykupiło dotychczas 84 000 rodziców. Dołącz do nich!

Komentarze

  1. Ubezpieczenie jest bardzo ważne, a większość ludzi niestety uważa, że to zbędny wydatek. Często słyszę, że ''jestem za młody na ubezpieczenie''

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak dobrze ,z ę te dylematy już za mną, Choć na ich miejsce przyszły inne. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM