Wyrok namiętności Natalia Sońska

Ostatni tom cyklu o prawniczce Judycie Berszce i Piotrze Kosteckim, "Wyrok namiętności", okazał się być nie tylko emocjonujący, ale również nieprzewidywalny i pełen napięcia. Natalia Sońska, udowodniła swoje mistrzostwo w budowaniu trzymającej w napięciu fabuły, która wciąga czytelnika od pierwszych stron!

Czekałam na kontynuację i kiedy tylko dotarła do mnie wzięłam się za czytanie. Całą serię wzięłam nawet ze sobą na @slasklubskiazki. 

Największym atutem tej historii jest z pewnością cięty język między Judytą i Piotrem, którym towarzyszą ich cięte riposty, budując niezwykle dynamiczną i emocjonującą relację. Przyjemność płynąca z obserwowania, jak rozwija się między nimi zaufanie była ciekawa, ale przyznam szczerze, że ich wątpliwości względem siebie były czasem niezwykle zabawne.

Autorka ponownie świetnie wprowadziła postacie drugoplanowe, takie jak przyjaciółki Judyty - Karolinę i Agatę, które dodają głębi i ciekawych wątków towarzyskich. Liczę, że może to one staną się kolejnymi bohaterkami z serii prawniczych, ich obecność zawsze dodawała takiego powiewu świeżości i #girlpower. Nie można zapomnieć również o Marcelu - wspólniku Piotra, którego postać również została świetnie skonstruowana i wkomponowana w całą historię. 

"Wyrok namiętności" to książka, która łączy w sobie trochę pikanterii, trochę prawniczego życia i trochę kryminału. Jest to prawdziwy romans prawniczy, który przypadnie do gustu większości koneserów tego typu literatury. Natalia Sońska potrafi mistrzowsko połączyć elementy romansu z napięciem i tajemnicą, tworząc wciągającą opowieść, której nie można się oderwać.

Podsumowując, "Wyrok namiętności" to nie tylko zakończenie serii o Judycie i Piotrze, ale również doskonała lektura dla wszystkich miłośników romansów prawniczych, którzy szukają wciągającej i pełnej emocji historii. Natalia Sońska po raz kolejny udowodniła swoje niezwykłe talenty pisarskie, tworząc książkę, która zostanie z czytelnikiem na długo po zakończeniu lektury.

Komentarze

INSTAGRAM