Thriller i romans w jednym!

Żadna polska autorka w tak prostych słowach nie potrafi wciągnąć w tak wielowątkową historię! Coraz częściej spotykam się z czymś takim, że osoby, które już sięgają po ksiażkę, chcą aby najlepiej oprócz fajnej fabuły zawierała także cały słownik wyrafinowanych oraz wymyślnych słów, a tymczasem uwierzcie mi, że sukces tkwi w prostocie! Mowa oczywiście o Natalii Brożek i jej książce "Ktoś tu był przed tobą" ♥️🔥

OPIS WYDAWCY:

Wakacje, romans i gorąca Hiszpania. Brzmi idealnie? Do czasu, gdy pojawi się pierwszy trup…

Sonia nie może się doczekać wymarzonych wakacji w Hiszpanii. Podejrzewa, że podczas wyjazdu jej chłopak poprosi ją o rękę. Pierwsze dni podróży przynoszą jednak dziewczynie największy zawód życia. Najpierw Krzysiek oświadcza, że jadą z nimi jego koledzy, później seria wydarzeń uświadamia Soni, że jej związek nie ma przyszłości.

Gdy dziewczynie nie udaje się powstrzymać łez w restauracji, pociesza ją czarujący Pedro. Mężczyzna jest hiszpańskim aktorem, który niedawno skończył zdjęcia do nowego filmu. Niespodziewanie okazuje się dla Soni dużym wsparciem, a także idealnym przewodnikiem po mieście. Podczas wspólnego zwiedzania między parą rodzi się coraz większa fascynacja.

Sielankę przerywają mrożące krew w żyłach wydarzenia. Aktorzy z filmu, w którym Pedro gra rolę mordercy, zaczynają ginąć w podobny sposób, co ich postacie. Mężczyzna staje się głównym podejrzanym. Aby oczyścić go z zarzutów, para rozpoczyna prywatne śledztwo. Ale czy Sonia faktycznie może zaufać Hiszpanowi?

To naprawdę bardzo dobry romans i thriller w jednym! A wszystko to w połączeniu z polsko-hiszpańskimi realiami z latem w tle!

Wytrwałość Soni i nie podawanie się mimo wielu przeciwności losu naprawdę zasługuje na medal 💛Pedro, początkowo skryty, potrafi pokazać, że pod powłoką twardziela kryje się się mężczyzna o wielkim sercu 🥰Chyba nie muszę mówić że Krzysiek potwornie mnie irytował? 🙈😇

Podobało mi się też to, że autorka w tak prosty sposób umie opisać tak wielki wachlarz emocji bohaterów to naprawdę dobra umiejętność (czasem zawiłe opisy potrafią zabić od środka 🙊)

Porusza niełatwe tematy rozstania z wieloletnim partnerem, relacje z rodzicami, rozterki kiedy nowa miłość pojawia się szybko 🥰 Jeśli szukacie książki z nutą romantyzmu, ale i dreszczyku i chętnie pobawicie się w cichych detektywów to ta historia jest dla Was ♥️

I pamiętajcie! "Ktoś tu był przed tobą" jak i inne gorące romanse znajdziecie w mojej ulubionej księgarni internetowej Taniaksiazka.pl. Zawsze zamawiam książki na ostania chwilę przed wyjazdem, dlatego uwielbiam ich  za atrakcyjne ceny i szybkie realizację.

Komentarze

INSTAGRAM