Przekraczanie granic Ewelina Dobosz

Kiedy trafisz na książkę w odpowiednim czasie i miejscu, nie jesteś w stanie jej zostawić. Macie tak czasami? Ja tak i to właśnie ostanio przeczytałam jeden z ciekawszych thlirerów erotycznych jakie miałam okazję czytać. Kto czytał już książki Eweliny, ten wie że jej historie po prostu się pochłania z zawrotną prędkością. Historie autorki pozwalają choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości w przyjemnym towarzystwie gorącej kawy, herbaty czy lamki białego wina.

Opis: Dręczą go dziwne majaki, a ta, dzięki której miał je pokonać, przyniosła ze sobą kolejne tajemnice.

Judyta jest psychoterapeutką – zaangażowaną i profesjonalną. Nigdy nie narusza granic, których wymaga jej zawód. Aż do teraz. Teraz nie jest już taka pewna, czy uda jej się zachować dystans.

Maks pełni funkcję ministra sprawiedliwości, wcześniej był prokuratorem. Od jakiegoś czasu ma urojenia, stany lękowe i traci świadomość. Próbuje ukryć to przed opinią publiczną, dlatego szuka dla siebie prywatnego terapeuty, który pomoże mu uporać się z tym problemem.

Kiedy tych dwoje trafia na siebie, nic już nie jest w stanie powstrzymać rodzącej się między nimi namiętności. Nie dość, że Maks jest pacjentem Judyty i osobą publiczną, to jeszcze ma żonę i wrogów próbujących mu zaszkodzić. Co więcej – problem, z którym zgłosił się do Judyty, zdaje się mieć wiele przyczyn. Czy terapeutce uda się je odkryć? Co się stanie, jeśli upomni się o nią jej własna przeszłość?

Judyta od dwóch lat stara się pogodzić pracę  psychoterapeutki z samotnym macierzyństwem. Umowa na wyłączność i adekwatne wynagrodzenie rekompensują oczekiwania Maksymiliana - ministra sprawiedliwości do stawiania się, kiedy tylko jej potrzebuje. 

Od początku ten mężczyzna działa na nią inaczej, choć nie raz prowadziła terapie z naprawdę przystojnymi pacjentami. I jak się okazuje nie jest w tym odosobniona.

Książka jest napisana lekkim stylem, przez co, osobiście sama pochłonęłam ją w jeden wieczór. Na pochwałę zasługują zasługują oposy scen zbliżeń i uniesień bohaterów, gdzie było czuć chemię i namiętność.

Przekraczanie granic jak i inne książki dla kobiet (ja już powoli zaopatrzam się w świąteczne lektury) znajdziecie w mojej ulubionej księgarnii Taniaksiazka.pl, którą uwielbiam za niezwykle atrakcyjne ceny i szybkość dostaw.

Komentarze

 1. Thrillery lubię,ale akurat te erotyczne do mnie nie przemawiają - więc tym razem sobie odpuszczę mimo pozytywnej recenzji ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno mnie żadna książka tak nie pochłonęła żebym o niczym innym nie myślała

  OdpowiedzUsuń
 3. Trafić na książkę w odpowiednim czasie i miejscu to już tak jakby zostać przez nią wybranym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Siostra miała okazję się z nią zapoznać i była bardzo zadowolona z lektury.

  OdpowiedzUsuń
 5. Paulina Kwiatkowska5 grudnia 2021 21:59

  Ostatnio poznałam i polubiłam twórczość tej autorki. Lubię czytać jej książki.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM