Dobry sweter nie jest zły!

 

Myślę, że szafa nie jednej z nas jest pełna swetrów. Jednak często tych ciuchów nie zaliczmy do grona najbardziej seksownych, czy wyjściowych. Zazwyczaj ubieramy je po to, by było nam po prostu ciepło i wygodnie. I w tym momencie nie zdajemy siebie sprawy jaki potencjał marnujemy.

Klasyczne swetry są niezwykle uniwersalne. Mogą być zarówno luźne, jak i eleganckie- zależy to od pozostałych ubrań. Dzięki temu nadają się na wszelkie okazje, kiedy chcemy wyglądać dobrze, a strój galowy nie jest wymagany. 

Będą w sklepie, wybierając między różnymi kolorami i wzorami swetrów, pamiętajmy, że odcienie stonowane będą bardziej uniwersalną bazą do różnych zestawień. Natomiast ubranie w nietypowych barwach, czy dziwnych wzorach będzie o wiele trudniej nam połączyć z innymi częściami naszej garderoby. 

Sweter dobrej jakości nie powinien być wykonany tylko i wyłącznie ze sztucznych tkanin. Takie ubranie będzie rozciągało się dość szybko wisząc długo na wieszaku, stanie się nieprzyjemne w dotyku i często kurczyła się w praniu. Warto wybierać takie z domieszką bawełny lub wełny. Te materiały są przyjazne dla naszej skóry. Ich ceny również nie są zbyt wygórowane, a warto również szukać ich w lumpeksach - można tam znaleźć markowe perełki za dosłowne grosze!

Obowiązkiem każdej kobiety jest posiadanie kardigramu, który łączy w sobie jednocześnie wygodę i  styl. Zestawiony ze rurkami dodaje uroku każdej damie. Co ciekawe nazwa tego popularnego swetra ma korzenie szlacheckie, ponieważ pochodzi od tytułu angielskiego hrabiego Cardigan – James’a Brudenell’a. 

Mamy tutaj jakieś miłośniczki swetrów?
PS Jeśli ktoś z Was poszukuje obecnie maski pełnotwarzowej, która oprócz dróg oddechowych, ochroni także nasz wzrok, a także skórę twarzy (one także są narażone na działanie szkodliwych czynników) - to odsyłam do strony: https://aio.com.pl/artykuly-bhp/ochrona-drog-oddechowych/maski-pelnotwarzowe-ochronne/ <3 

Komentarze

  1. Mam całą szafę swetrów, ale jakoś rzadko w nich chodzę ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo lubię podziwiać swetry na zdjęciach, ale sama nie potrafię się zmusić żeby w nich chodzić

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM