Najlepsze cytaty z ,,Seksu w wielkim mieście"

Chyba nie ma osoby, której chociaż sam tytuł nie obił się o uszy. Co prawda ,,Seks w wielkim mieście" swoje lata świetności ma już za sobą, to nadal większość kobiet okrywa się ciepłym kocykiem, siada na kanapie i zwyczajnie od nowa wciąga się kolejne sezony. To chyba działa tak samo jak z serialem Przyjaciele- zawsze na czasie!

Swój ogromy sukces zdobył dzięki różnorodnej tematyce- seksu, miłości i przyjaźni. Każda z bohaterek pokazuje inną twarz, inną naturę kobiety. W każdej znajdziemy cechy, które nas łączą, ale również te, które nas dzielą. 

My serial pokochałyśmy od pierwszego odcinka i z oddaniem godnym każdego wiernego fana, obejrzałyśmy wszystkie sezony i filmy po kilka razy. Wciąż uśmiechamy się na myśl o mądrościach Samanthy, zakłopotaniu romantycznej Charlotte, ironiczne zdania Mirandy i niesamowite przygody Carrie. Historia łączy nie tylko babską przyjaźń, trochę macierzyństwa, bezwarunkową miłość i niesamowite wsparcia podczas pokonywania życiowych zakrętów.

Nigdy nie będę dziewczyną z idealną fryzurą, którą może ubierać się na biało i nic nigdy na siebie nie wyleje.
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Lubię moje pieniądze w miejscu, w którym mogę je widzieć… wiszące na wieszakach w mojej szafie.
Możemy być bratnimi duszami dla siebie nawzajem. I wtedy mężczyźni mogą być po prostu wspaniali i mili, z kim można się dobrze bawić. 
Wszechświat może nie gra z nami fair, za to ma ogromne poczucie humoru. 
Forsa to władza, seks to władza – więc forsa za seks to tylko wymiana form władzy.
Czasami wolimy coś przemilczeć, bo to fatalnie brzmi.
Jeśli wierzysz w miłość, to sam wystawiasz się na rozczarowanie. Po prostu nie można nikomu ufać. Dzisiaj ludzie są tacy zepsuci...

Komentarze

 1. Lubię od czasu do czasu oderwać się od wszystkiego i włączyć sobie kilka odcinków. Jeden z lepszych sposobów na relaks.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy tego nie oglądałam, a jest na mojej liście. Cytaty chyba w końcu przemówiły do mnie same za siebie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam ten serial <3 Cytaty ekstra!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak ja dawno nie widziałam tego serialu. Może czas odpalić sobie ad czasu do czasu ;) "Nigdy nie będę dziewczyną z idealną fryzurą, którą może ubierać się na biało i nic nigdy na siebie nie wyleje." - ten cytat to zdecydowanie o mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Co prawda nie oglądałem tego serialu – może poza jakimiś drobnymi epizodami – ale przynajmniej mógłbym podpisać się pod niektórymi z cytatów. Ot, choćby pierwszy z brzegu: „Nigdy nie będę dziewczyną z idealną fryzurą […]” :D.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten o władzy podoba mi się najbardziej. PS uwielbiam Sex w wielkim mieście i książki autorki, która napisała tę książkę, na podstawie, której powstał film.

  OdpowiedzUsuń
 7. aaach obejrzałabym znowu :) :)

  OdpowiedzUsuń
 8. mechaniczna skrzynia biegów wygrywa <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Serial oglądałam,
  film też 😉
  Cytaty 👍👍👍

  OdpowiedzUsuń
 10. Jakoś nigdy się nie zdarzyło, żebym oglądała ten serial, jednak cytaty są ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 11. * Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu. * Gorzej jak się pomyli coś..😂 nie słyszałam o tym serialu, ale mam wrażenie że by mi się spodobał 😊

  OdpowiedzUsuń
 12. Przy niektórych się uśmiałyśmy :D Super artykuł! Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 13. "Lubię moje pieniądze w miejscu, w którym mogę je widzieć… wiszące na wieszakach w mojej szafie." To chyba najlepszy!

  OdpowiedzUsuń
 14. Kocham ten serial, to mój ulubiony :)

  OdpowiedzUsuń
 15. A ja jeszcze nigdy tego serialu nie oglądałam :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Kiedyś byłam uzależniona od tego serialu! <3

  OdpowiedzUsuń
 17. oglądałam filmy tylko, do seriali próbowałam usiąść, ale jakoś mi się nie spodobało, nie ciągnie mnie do serialu .. moze kiedyś, póki co jestem na "nie" .

  OdpowiedzUsuń
 18. UUuuuuu, jak ja nie lubię tego filmu!!!! :-)))

  OdpowiedzUsuń
 19. Bardzo lubię ten serial (jak i film) :) Oglądnęłam wszystko, ale już daaawno :) Dobrze było sobie poprzypominać te cytaty :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Tak dawno nie oglądałam tego serialu że już nawet nie pamiętam co tam się działo

  OdpowiedzUsuń
 21. Dawno nie oglądałam tego serialu. Dzięki Twojemu wpisowi trochę go sobie przypomniałam :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Jestem anty telewizyjna i anty serialowa haha :) Nie jestem typową kobietą i nie ciągnie mnie do oglądania takich seriali jak ten przedstawiony (nigdy go nie oglądałam) ani przyjaciele.
  Z jednym się zgodzę nie potrafię ubrać się na biało by się nie ubrudzić a jeśli już to jest to bardzo rzadko i strasznie uważam co robię, gdzie siadam a najlepiej nie zamawiać kawy i jedzenia w sumie też :D

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie ogladalam nigdy nic co ma wspólnego z "Seksem w wielkim miescie", ale już wiele przyjaciółek mi polecało. Chyba jednak się skusze :D

  OdpowiedzUsuń
 24. Przyznam się bez bicia, że nie oglądałam nigdy :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

INSTAGRAM